Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor mentek ki sétálni...

Hányszor mentek ki sétálni egy nap a babátokkal?

Figyelt kérdés
7 hetes a kisfiam és napi egyszer vagyunk kint.Általában ebéd után de van olyan is,hogy már 11-kor kimegyünk.Ilyenkor 2 órát is alszik egyhuzamban.Szívesen kimennék vele délután is de félek,hogy akkor éjjel nem aludna.Nem egy alvós baba,szinte semmit nem alszik csak ha kocsikázunk,viszont éjjel jól alszik.
2011. márc. 14. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
napi egy két alkalommal megyünk ki születése óta mindennap.Kivétel ha beteg,esik az eső,nagyon fúj a szél.Esőben azért előfordul,de akkor nem sétálunk,csak a boltba szaladunk le,ha kell.Ő fél éves kora óta nem alszik a babakocsiban.Fél éves koráig ő is a babakocsiban aludt délelőtt és délután is.Tegyél egy próbát,aztán ha nem alszik éjszaka,akkor állj vissza úgy,ahogy jó nektek.
2011. márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kisfiam 9 hetes,napi 2x-3x megyünk ki!A délutáni séta alkalmával,sokszor úgy ébresztem fel,mert fürdés idő... :D

Mióta délután is sétálunk azóta hajnali 3-4 körül kel fel először enni.Szerintem egy próbát megér nektek is!Ha nem jön be,akkor marad a déli séta! :)

2011. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia


Egyszer megyunk 2-3 orat.Ha jo az ido tobbet is.

Ha esik ha fuj megyunk.Ra teszem az esovedot en is esokabatot veszek fel.

Angliuaban elek es itt nem ritka a eso.Ha nem mennenk amikor esik akkor van, hogy 1 hetig sem mozdulnank ki itthonrol.Azt figyeltem meg ha rossz az ido jobbat alszik a lanyom.Nyaron nem ritka volt, hogy 6-7 orat voltunk parkban setalni jatszani baratnommal az O kisfiaval es a nagymamival.

2011. márc. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos, napi 2x megyünk ki, de mivel tavaszi baba, sokat volt nyáron is az árnyékban a kocsiban. jókat aludt, szerintem kiviheted. ha meg nem működik állj vissza.
2011. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4 hónapos, délután megyünk csak sétálni, de akkor minimum 1,5-2 óra séta, ha rossz az idő 1. De a teraszon még kinnt hgayom a babakocsiban, és összesen kb 3-4 órát van kinn, olyan jókat tud aludni.
2011. márc. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*hagyom:)
2011. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!