Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szalonna sütésre hívtak a...

Szalonna sütésre hívtak a barátaink,10 hónapos a kislányunk, neki lehet adni csepegtetett kenyeret?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Ha nem a divat utőán mégy, és nemcsak tápszert eszik,akkor adhatsz neki.
2011. márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
háát, én nem adnék, de te tudod
2011. márc. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél neki adni, még a szalonnasütéses nap előtt adj neki, és nézd meg, hogy reagál rá. Ne ott legyen az első alkalom, ez a fontos, mert ha baj lesz, ne az ottani hangulatot vigye le nektek is, nekik is.

Ha otthon adsz előtte pár nappal, és 5-8 órára rá pl változik a széklet, többet sír, vagy bármi változás áll be, a baráti bulin már ne adj. HA semmi változás, adhatsz ott is, de csak mértékkel.

2011. márc. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

semmi baja nem lesz tőle, nyugodtan adhatod. ha nem jön be neki, nem fogja enni.

de a legegyszerűbb, ha kenyér héjat adsz neki

2011. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mivel a szalonna elég sós, és pluszban ott van a zsír is, ami kicsepeg, én óvatosan bánnék vele. Max. csak pár falattal kínálnám meg, többet nem adnék.
2011. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam hogy csak pár falatot,meg nem agyonra csepegtetett kenyeret csak úgy módjával!Köszi a válaszokat,meglátjuk,izlik-e neki egyáltalán!
2011. márc. 14. 16:12
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja egyébként nem megyek a divat után,meg soha nem kapott tápszert sem! Eddig semmitől nem volt baja,hál´Istennek!Reméljük ettől sem!!:) :)
2011. márc. 14. 16:15
 8/12 anonim ***** válasza:
10 hós a babám...Én sem a nagykönyv szerint neveltem a fiaim. Ő ha valaki szalonnát eszik imád potyázni, már csak azon alapon is, nehogy lemaradjon valami kajáról. Őt kajcsiból nem lehet kihagyni.Én már kóstáltattam vele. Szereti, de csak óvatosan. Csak a húsos részből adtam neki vékony, kicsi kis falatot, nem sokat.
2011. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
1-2 falatot én is adnék.
2011. márc. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

a lányom 10,5 hós volt mikor először evett a vasárnapi reggeliből!

Na azóta ha meglátja a szalonnát egyből tátja a száját!De a sültszalonna a kedvence a mai napig, és a lilahagyma :)

Vicces de így van :)

Soha semmi baja nem volt tőle :)

15 hós szopis baba

2011. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!