Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós babám szinte alig...

3,5 hós babám szinte alig alszik máskor napközben, most meg fél 12 óta fel se ébred. Keltsem? Nektek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 14. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
éppen ezt akartam én is kérdezni. ugyanez a szitu. nem baj, lehet az időjárás, vagy éppen ilyen a kedvük.
2011. márc. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az időjárás miatt van, a front. Amúgy miért akarod felkelteni? Aludhat még picit. Vagy gyakrabban eteted?
2011. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én babán napközben csak fél órákat szokott aludni max 45 perc...de ma! Mintha kis mormota lenne! Én élvezem, van időm takarítani végre kicsit többet.
2011. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi idős babám nagyon jó alvó,de ha vannak nyűgössebb napok/front,stb miatt/akkor másnap behozza a lemaradást,van hogy 4-5 órát is alszik egyhuzamban+éjjel 7-8 órát.Amikor nyűgös és keveset alszik vagy éberebben másnap nagyon fáradt.
2011. márc. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!