Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet olcson venni kis...

Hol lehet olcson venni kis asztalt, székkel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Én valamelyik hipermarketbe nézném meg.De ha müanyagra gondolsz szerintem 100ft -os boltban is megnézheted,mert nálunk pl szokott lenni.Most indulnak a tavaszi akciok figyeld a szorólapokat.
2011. márc. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kisnita ***** válasza:

Vékonyabb műanyagból készült székeket 100 Ft-os boltban is láttam már 8-900 Ft-ért. Nálunk szokott lenni vásár a műv. házban és ott vettem a kisfiamnak 650 Ft-ért tavaly egy kis széket. Asztalt a Tescoban láttam a jó múltkoriban, de nem tudom mennyi volt már nem emlékszem, de szerintem nem lehetett drága.

Ami nekem nagyon tetszik (de lehet nem pont ilyenre gondolsz) olyan puff amit össze lehet csukni és lehet bele pakolni is, a teteje párnázott, rá tud ülni a gyerek és a játékok is elférnek benne. 1200 Ft-ért vettem. Nagyon szeretjük.

2011. márc. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az interspar-ban 17.-től akciós lesz a műanyag.699.-Ft a szék ,1299.-Ft az asztal.
2011. márc. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A tescoban most akciós, de nekem a színek annyira nem tetszettek. Kicsit drágább az auchanban, mi ott vettük, 1.500 az asztal asszem, a szék meg 700,- asszem kerekítve. Nézd meg a honlapjukon.

2011. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!