Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5-2 éves gyereknek milyen...

1,5-2 éves gyereknek milyen cipőt vesztek tavaszra és mikor?

Figyelt kérdés
Valami nike vagy adidas sportcipőt vagy valami bőr cipőt érdemes nekik? MIlyen márkát javasoltok? Mikortól nem adtok rájuk bundás csizmát? Hány foktól?
2011. márc. 12. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a 20 hónapos kisfiamnak vettem kb 3 hete egy Nike sport cipöt és egy Falcon szandálcipöt.Ha ilyen marad az idö mint ma akkor már szerintem nem kell a bundás cipö, bakancs.Sajnos már az Adidas és a nike cipök töbsége műbőr ezért érdemes olyant venni ami kevert bőr vagy igazi.A Falcon szandálcipö vagy más bőr cipö azért jó szerintem mert jobban birják a strapát az udvaron.
2011. márc. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!

én már vettem neki a héten magasított szárú bőr adidast

22-hós a fiam

2011. márc. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok én is úgy vettem neki hogy igaz bőr legyen!
2011. márc. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bocsánat IGAZI bőr nem igaz
2011. márc. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én tegnap vettem linea bőr félcipőt
2011. márc. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

fiam másfél éves,még a csizmát adom rá,ami egy asso csizma.Nem kell tavaszra cipőt vennem,mert még jó rá az első cipője,lassan nő a lába.Van neki egy falcon cipője és egy decathlon cipője.

[link]

ez és másik jó lesz tavaszra,nyárra meg kap egy szandit,azt még nem tudom milyen lesz,csak az a biztos,hogy bőr és bokatartós.

2011. márc. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!