Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónapos babának "kötelező"...

1 hónapos babának "kötelező" minden szopizás után aludnia?

Figyelt kérdés

Az enyém 4 óránként eszik - próbáltam 3 óránként, de nem kellett neki a cici, védőnő szerint is jobb, ha 4 óránként szopizik - napjában 6-7x, éjjel is felkel, ilyenkor szinte még jobb is az "étvágya".Viszont napközben ha összesen 6 óra hosszát alszik ( mindezt két részletben ), akkor sokat mondok.Estefele alszik el jó mélyen, napközben pedig nagyonis éber.

Ez normális dolog?


2011. márc. 10. 08:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Kieg: és eléggé hasfájós szegénykém, pedig kímélő étrendet folytatok.
2011. márc. 10. 08:56
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is szinte állandóan fent volt napközben. 5 percekre elszundított szopizás után a karomban, de ahogy letettem, ébredt fel egyből. Éjszaka mindig jól aludt, felkelt 2x szopizni, de utána rögtön vissza is aludt, nem kellett szórakoztatni soha, meg járkálni vele éjjel.

Jó lett volna, ha napközben is alszik, mert emiatt sokat sírt, de azért éjjel kialudta magát mindig.

Nekem is hasfájós volt, 3 hónapos volt, mikor elkezdtem már normális kajákat is enni, és szoktattam a változatos dolgokhoz. Addig meg kb. csak rizs-krumpli-hús. :(

2011. márc. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"Addig meg kb. csak rizs-krumpli-hús."

Ezt a babára érted vagy magadra?

2011. márc. 10. 09:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Jah, persze, bocs, most látom, hogy magadról írod.
2011. márc. 10. 09:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Normális, 4-6 héttől többet vannak ébren, ha nagyon elfárad úgy is elalszik.

Nálunk is így volt, 1 hónapos koráig, mint a bunda, azóta sokat van fent. Az a szerencse, hogy éjszaka alszik, bár nekem az is nagy szó, ah egyhuzamban lenyom 3 órát. Éjszaka is még 3-szor eszik és most lesz csak 8 hetes.

2011. márc. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ettem csak ezeket, mert szoptattam, és az elején szinte mindentől amit megettem, neki hasfájása volt.
2011. márc. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!