Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg, ha...

Hogyan oldjátok meg, ha babátok most kezdi kóstolni a husikat?

Figyelt kérdés
Nekik, ugye nagyon kis mennyiség kell, hogyan oldjátok meg. Összeturmixoljátok a főzivel és jégkockatartóba bele, lefagyasztani. Ezt olvastam valahol. Segítenétek??
2011. márc. 9. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy csinálom, h frissen megveszem a pipicicit, és kis darabokra vágom össze, azt be folpackolom, és mehet a fagyóba, ha kell kiveszek egy csomagot, és mehet a főzibe. együtt megfőzöm ,majd turmix. így ha több lesz a főzi nyugodtan fagyaszthatom újra... most már van h kis olajon megpirítom kis hagymával a husit, majd összepárolom a zöldséggel, turbózom fűszerrel(foghagyma, petrezselyem...) de már 9 hós.
2011. márc. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a friss husit kis darabokra felvágtam, folpackba csomagolva kis batyukként lefagyasztottam. Ha főzve fagyasztottam le, majd utána engedtem fel, nekem valahogy mellékíze volt. Így viszont főzés előtt fél órával kivettem egy kis batyut, felolvadt, és mintha friss húsból csinálnám a kaját, akkor készítettem el ebéd előtt.
2011. márc. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én megdőztem 1 nagy csirkemellet felkockázva, lefagyasztottam kiterítve, aztán összeraktam egy csomagba, onnan 1-1 kockát kiveszek és bedobom a főzelékébe.
2011. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megfőztem egy adag husit (nyilván nem egy tonnányit), bele pici só. Azt leturmixoltam, és jégkockatartóban beraktam a fagyóba. Mindig kb 15 kockányi husit csináltam meg. Mikor kellett kivettem, mikróban pár másodperc alatt kiengedett. Hozzákavartam a krumplihoz, vagy bármihez, és kész. Gyors és praktikus.
2011. márc. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Koszonom, nekem is jol jott ez a kerdes es a valaszok is.
2011. márc. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!