Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az oké, hogy a 8 hós babám...

Az oké, hogy a 8 hós babám még ilyenkor alszik, ha 8-kor fekszik?

Figyelt kérdés

Eddig ezen nem gondolkodtam, de mindig van egy 2 órás délutáni alvásunk, kb 16-17 órától.. és 20-kor fektetjük.


Ezért is lehet, hogy rosszul alszik éjszaka??


2011. márc. 8. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi volt, hogy nem hagytuk aludni már 16 óra után, de akkor is rosszul aludt. Lehet jönnek a fogai.
2011. márc. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Dede...jönnek a felsők..de nagyon. de mi lesz este-éjjel?!
2011. márc. 8. 18:56
 3/8 anonim ***** válasza:
2 ora sok olyan keson.ki van aludva 8 ra fog ide vagy oda. Amugy fogzaskor epp kevesebbet alszik a baba napkozben, nem? Na meg este is.
2011. márc. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
4 után már nem kéne hagyni aludni.ki van pihenve.
2011. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

8 hósan én se hagytam 4-fél 5 után aludni, hogy este 8-kor tutira aludjon. Ha tovább aludt, mint fél 5, akkor még este 10-kor is a fejünkön ugrált. Én felébresztettem.

Valahogy el vagytok csúszva. De ha 5-től 7-ig alszik a babád, akkor hogy alszik el egyáltalán este 8-kor?

Nekünk így volt: éjjel 8-tól reggel 7-ig, 9:30-től 11-ig, aztán 14:30-től du 4-ig.

2011. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az altatásnál jelenthet problémát, de ha könnyen elalszik, akkor szerintem nem a délutáni alvás okozza. Az én picim még csak 7 hónapos, de a napközbeni 3. alvás 18-19 körül szokott lenni, viszont akkor 21 óra előtt nem is tudom letenni aludni. Most már néha előfordul, hogy kihagyja a 3. alvást, akkor 19.30-20.00 között már alszik.

Én inkább arra gyanakodnék, hogy jön a foga, vagy nem evett eleget napközben. Esetleg a mozgásfejlődés is okozhat ilyen problémákat.

2011. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Még megköszönném, ha ezeket mérlegelve is válaszolnátok:


- hajnalban kel olyan 3-4 fele, alig tudom visszaaltatni, max cicivel. után legkésőbb 6-kor kel.

- aztán 8-9 fele már tök álmos, ott van egy 45 perces alvás

- aztán sétakor 12 körül még egy óra


és délután totál álmos már, azért fektetem le 4 körül..


Az utána lévő elalvással nincs különösebb gond, inkább az éjszakákkal:


NEM ALSZIK egyben 3 óránál többet: kel: 11-kor, 2-3-kor, 5-kor.


TOTAL KIVAGYOK!!!


el vagyunk csúszva???

2011. márc. 8. 22:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok neki a napi 3 alvás. Valahogy át kéne állnotok a napi 2 alvásra szerintem. Például: próbáld elhúzni a reggeli alvást, hogy az kicsit később legyen, aztán a sétát told egy kicsit későbbre, hogy ne délben aludjon, hanem mondjuk 2-kor. Így el fog maradni az 5 órás alvása, és este 8-kor gond nélkül megy majd aludni.
2011. márc. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!