Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki Tescos Essential pelust...

Aki Tescos Essential pelust használ/használt, meg volt vele elégedve? (zöld színű )

Figyelt kérdés
2011. márc. 7. 13:16
1 2
 1/12 kisnita ***** válasza:
Ez bírta a legtovább nekünk és mivel ez volt a legolcsóbb is ezt használtuk. Elég jó minőségű, sokkal jobb mint a Tesco-s kék és a zsákos pelusoktól is jobb minőségű. Hasonló a Liberohoz annyi különbséggel, hogy ez nem marta véreste a fiam popsiját. Nagyon sokat iszik és pisil a kisfiam úgyhogy duplán kellett ráadni, de volt, hogy még így is átázott. Ezen okból váltottam mosható pelenkára. A Tesco-s zöld pelusból az 54 db-osból 3 csomaggal kellett egy hónapra ha akciósan vettem akkor 6 ezer Ft ha nem akciósak 7500 Ft volt egy hónapban. A mosható jobb is és olcsóbb is ezért már nem térek vissza rá. De a piacon kapható összes pelenka közül nekünk ez vált be a legjobban. Tényleg szinte mindent kipróbáltam már.
2011. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Minden pelenkázás átöltözéssel járt....MINDEN kifolyt belőle!Sokan dicsérik,nem tudom...van még pár db.Szívesen elpostázom,hogy kipróbáld,és JÓl dönts,veszel-e.4es méret
2011. márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a Libero megy,de vettem párszor Tescost is,megvoltam elégedve,gondoltam végleg rátérek,de az utolsó csomag vmi katasztrófa volt.A gyerek ágyéka tele lett azzal a zselés vmivel,és egy hét alatt iszonyúan kipirosodott,úgyhogy most ismét Liberozunk.De probáld ki.
2011. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem bevált a lányomnál, most a fiamnál is ezt használom. Semmivel nem folyik ki több pisi kaki belőle, mint a Pampers, vagy Liberoból.
2011. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon meg voltam vele elégedve.Szerettem és szeretem használni.
2011. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Legtobbszor Pampers Active Baby-t hasznalunk, de vettunk mar zold Tescosat is. Teljesen meg voltam vele elegedve. Maga a pelus kicsit vastagabb, de amugy olyasmi, mint a Pampers.

Amiota DM-ben gyujtom a pontokat, inkabb maradok a Pampersnel, mert igy olcsobbra jon ki, mint a tescos.

2011. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jó!Sokat bír a pisiből,gazdaságos!Nagyon szeretem,szerintem a legjobb ár-érték arányú pelenka:)
2011. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Elég jó minőség csak sajnos a fiam alakjára nem passzol, ezért folyt ki belőle a pisi-kaki, nem mert nem jó nedvszívó. De egyébként nekünk szinte mindenből kifolyik mert annyit ugrabugrál, éjszaka meg forgolódik hogy a legjobban záródó pelus is szétcsúszik meg elfordul rajta:(((
2011. márc. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb pelus!!

Én már mindenfélét vettem, de csak ez vált be. Az én fiam nagyon sokat iszik és pisil és még a Pampers se bírta ki ezt a sok pisit.

2011. márc. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekünk nem vállt be, kifolyt a pisi...maradtunk a Pampersnél
2011. márc. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!