Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova érdemes menni 10 hónapos...

Hova érdemes menni 10 hónapos gyerkkel Wellnes szállodába?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok ahol esetleg felügyeletet is vállalnak,és nem túl drága..És ha lehet akkor Győr-Moson-Sopron megyébe. :)
2011. márc. 4. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Sárvár és Bükfürdő, ezeket próbáld meg.
2011. márc. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi Galya hotelben voltunk, Galytetőn. Nagyon ajánlom mindenkinek. Pesthez nincs messze, bababarát, nagyon szép az udvara, vannak elkerítve állatok, télen nagyon ideális, és a jó levegő mindent megér.
2011. márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocs: Galyatetőn
2011. márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Körül nézek. :)
2011. márc. 6. 13:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Zalakaroson van a Hotel Karos Spa.Mi odakészülünk jövő hónapban a 2 évesünkkel.Vállalnak gyerek felügyeletet is és bababarát szálloda.Én a teszveszen vettem meg majdnem féláron akcióban a wellnesünket.39 ezer ft-ért 2 fő /2 éj félpanzióval hétköznap.4 csillagos szálloda azt tudni kell.Itt a honlapjuk:

[link]


MI TŐLE VETTÜK:

[link]

2011. márc. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az utolsó helyen voltak barátnőmék, amikor 11 hós volt a fiuk. de sztem babafelügyelet nem volt....
2011. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!