Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom arcán és a karján,...

Kislányom arcán és a karján, főleg a könyöke körül nagyon száraz a bőr, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Volt már másnál is? Mi segített rajta? Már egy éves. Soha nem volt baj a bőrével. Semmi újat nem vezettem be mostanában az étrendjébe. Gyógyszertári fürdetővel fürdetem, és a testét (az arcát nem szoktam) babydream testápoló tejjel kenem. Nem rücskös, nem hámlik, csak száraz, és olyan gyűrött. Nem tudom másképp leírni. Látszani nem látszik, csak ha valaki hozzáér, akkor lehet érezni.
2011. márc. 4. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem írass fel gyógyszertári testápolót, az én babámnak ez használt.

biztosan a hidegtől.

2011. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk is ez volt, gyógyszertári glicerines testápolót kapott rá a gyerekorvostól, azóta az egész család arra jár rá
2011. márc. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom ajánlani a vazelint. Kis tégelyben lehet kapni bármelyik patikában, párszáz forint és nagyon jó! Anyukám kórházban dolgozik, szó szerint szétmarják a bőrét a fertőtlenítők, nagyon száraz lesz, de ha bekeni vazelinnal vékonyan, az elég hamar segít. Én a számat kentem vele télen, mert mindig nagyon kiszáradt, arra is jó. És nincs benne mérgező anyag, és allergiás reakciót sem válthat ki (úgy tudom).
2011. márc. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól, mert nem vezettél be új ételet, én nem zárnám ki az ételallergiát.

(Pl. tej. Attól, mert nem adsz neki tejet, lehet arra a sajttól, stb.)

De lehet csak simán száraz a bőre. Az én kicsinek is száraz a bőre, az arcán is.

Váltsál krémet, és kendd az arcát is.

2011. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. márc. 4. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!