Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hós babádnak egy héten...

8-9 hós babádnak egy héten hányszor adsz húsos ételt? és hány étkezést váltottál ki?

Figyelt kérdés
2011. márc. 4. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
8 hónaposan kezdtem adni, heti 3x 1 jégkockányit. Még nem váltottam ki egy étkezést se, minden szilárd étel után igényli a szopit, igaz, csak tízóraikor és ebédkor kap sziládr ételt is..
2011. márc. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Reggelire gyümölcsöt, ebédre főzeléket v. valamilyen tésztás ételt, délután tejpépet kap. Heti 5-6 alkalommal kap húst.
2011. márc. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8 hónapos a lányom,én minden nap adok neki húsit. Étkezést még nem váltottunk ki, délelőtt gyümölcsöt kap, késő délután pedig főzeléket.A köztes időkben pedig szopizik.
2011. márc. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én babám7,5 honapos, már csak reggel este cici, nappal gyümölcs, ebédre husi krumpli vagy céklával, sütötökkel stb.. tejpépek.. egy héten kb 5x kap csirkemellet fözöm össze valamivel, turmixolom,
2011. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lassan 9 hós babámnál, már csak reggeli cici, vacsi főzi, és utánna cici, és éjjel ha felkel 1X. a többi már csak vmi hami + tea, és midnen nap ebédre kap husit (pipi cicit.) nem sokat, de kap.
2011. márc. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Brigitta04 ***** válasza:

Szia.

Tízórai gyümölcs+gabonapehely, délben fözelék uzsira jughort vagy szintén gyümölcs.Nálunk pont az a baj,hogy az anyatejet egyre kevésbé fogadja el!Pedig már lassan mindenféle "ízesitéssel" probálkoztam(maci kávé,gyümölcslé,pudingpor).Kanálal,pohárbol mindenhogy lassan elutasitja.Anyatejbepapit és rizst szoktam vacsira csinálni vagy esetleg tejpépet kap.Reggel meg probálkozunk a a sima anyatejjel.Tehát mi 3 étkezést kiváltottunk ki eddig.

2011. márc. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Brigitta04 ***** válasza:
Hopp a husis válasz lemaradt.Minden másnap kap a fözelékbe egy kis húst álltalában csirke mellet de szokott néha marha húst is kapni.
2011. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!