Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam ruhái összemennek,...

A kisfiam ruhái összemennek, vagy kinövi? Többnyire pamutok, de most csak hideg vízzel tudom mosni őket, márkás mosóporral, öblítővel, de most tényleg létezik, hogy a 6,5 hós kisfiam egy hét alatt kinövi a ruhatára negyedét.

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel hideg vízzel mosod őket, biztosan nem megy össze, szerintem ő növi ki, bár egy hét alatt az furcsa nekem....De miért mosod hideg vízzel? Kézzel mosod?
2011. márc. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Létezik, hogy olyan hirtelen megnyúlik a baba... nálunk is volt ilyen. Hét elején még egész jó volt rá a pulcsi, vagy harisnya, következő héten már el kellett raknom, mert nagyon bután állt rajta, ujja rövid lett a pulcsinak, a harisnyát meg nem tudtam rendesen ráadni, ülepe a két térde között lógott.
2011. márc. 4. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Katus007 ***** válasza:

Létezik, hogy kinövi.

Az én fiam 4,5 hós és már kétszer volt ilyen, hogy pakolhattam át a kisszekrénye felét.

Mióta megszületett már a 3. overálját hordja, pedig mindig nagyobbat vettem neki.

2011. márc. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért tudom most csak hideg vízzel mosni, mert a mosógép fűtőszála tönkrement és vártam a márciusi pénzeket, hogy meg tudjam csináltatni - bár szerintem inkább új gép lesz belőle. Köszönöm mindenkinek!
2011. márc. 4. 12:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!