Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyümölcs bébiételek hol,...

Gyümölcs bébiételek hol, melyik a legolcsóbbak?

Figyelt kérdés

értem én pl. Tesco, Rossman, Dm, Müller, Spar...stb. saját márkás vagy más.

holnap be kellene szereznem egy hónapra valót és nem tudom hová lenne érdemes menni.

köszönöm


2011. márc. 2. 16:59
 1/9 anonim ***** válasza:
ROssmannban a Kecskeméti 4 hónapos kortól, a legolcsóbb. De érdemes végigszaladni az akciós újságokat is. Hamanek, Ovko nem ajánlom. Mág az Univer is jó áron szokott lenni, ha van Müller a közelben a BEBIVITA is nagyon finom és nagy választék van belőle
2011. márc. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 krisztivan ***** válasza:
Szia.Brendonban most a kecskemétiből sok le van árazva.195-ft ha jól tudom.Nézd meg az oldalukat.
2011. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Rossmannban 159Ft a Kecskeméti most akciósan.
2011. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. akkor holnap rossman meg Brendon. :)
2011. márc. 2. 19:10
 5/9 A kérdező kommentje:
a rossmannban két hete is volt akció ebből. Biztos hogy msot is van? nem lehet a honlapjukon megnyitni za újságjukat.
2011. márc. 2. 19:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: én múlt pénteken láttam 159-ért, nem tudom meddig tart az akció.
2011. márc. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha pénteken volt akciós a rossmannban akkor már nem az, hetente van akcióváltás, da ha nem a kecskeméti,akkor lehet, hogy a babydream akciós, ott minden héten akcióznak, de 199.- akció nélkül a kecskeméti
2011. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. akkor mindenképpen benézek oda.
2011. márc. 2. 20:01
 9/9 n.kata1984 válasza:

Tudatos Vásárlók Egyesülete

‎"Hipp bébiételei esetében a magyarországi hanságligeti gyárban készült Vilmoskörte bébidesszertet, valamint a Hipp Jó éjt papit osztrák megfelelőikkel hasonlították össze. A vizsgálat mind az érzékszervi, mind laboratóriumi teszt esetében megállapította, hogy az állagán és ízén kívül a cukortartalom is magasabb volt a magyar termékekben, az osztrák üzemben készült termékekben ezzel nem volt gond. A kormányhivatal jelentése kihangsúlyozza, hogy a magasabb cukortartalom a csecsemőkre élettani hatások miatt káros lehet hosszú távon, ezért a fogyasztóvédelem vizsgálatot kezdeményez nem megfelelő tájékoztatás miatt a Mezőgazdasági Szakigazgatási Hivatalnál (Mgszh)."

mit szóltok ehhez?

Kreatív Online - Rosszabb minőségűek itthon a világmárkák?

www.kreativ.hu

2011. nov. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!