Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babakocsit ajánlanátok...

Milyen babakocsit ajánlanátok nehezen járható földútra?

Figyelt kérdés
A környékünkön borzasztóak az utak, valamint kirándulni is sokat járunk! Teljesen dönthető háttámla fontos!
2011. márc. 1. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Teutonia! Nekem az volt (még van is, most eladó), szuper.
2011. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekünk bergon van,de kirándulni nem éppen jó mert hatalmas.Földútra tökéletes mert nem bolygó kerekes.Ha lehetakor Gumi kerekűet vegyél ne műanyagot mert az nagyon zörög az úton és csak rázkódna a baba.De jobb baba boltokba meg is kérdezik hgy ember hol,milyen utak közelében lakik.Nélunk is megkérdezték hogy falu vagy város,mert a városba job ha foro a kerék,faluba meg sok a sz.r út.
2011. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Felfújható nagy kerekűt, akár 3 kerekűt is. A lényeg a kerékméret és a nagyság.

Bocs, márkát nem tudok, mert nekünk már akkor volt ilyen kocsink, amikor már nem kellett a vízszintig dönthető támla.

Nekünk bolygós a kereke elől. Volt olyan is, ami nem bolygott, el is adtam, mert nehéz volt vele kanyarodni, kerülgetni.

2011. márc. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2011. márc. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jujjjjj bocsika. Nem ezt a linket akartam
2011. márc. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hanem ezt: [link]
2011. márc. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kunert babakocsi!Nagy kerekű,masszív, kényelmes.
2011. márc. 2. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!