Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más kisgyerek sem eszik,...

Más kisgyerek sem eszik, tortát, sütit? Mi legyen a szülinapi torával? Nem ciki ha pont az ünnepelt nem eszik belőle?

Figyelt kérdés

2 éves lesz,semmilyen zsúron nem ette meg tortát,cica alakú formatortát kinéztem ,mert cicamániás,de túrosban nem tudják megcsinálni(nem biztos hogy megette volna,de ennek legalább lett volna esélye)

csináltassak sertéspörkölt tortát?:-)(azt imádja)

zsúrja lesz arra lesz a torta hát főleg a vendégeknek,de azért ő az ünnepelt...


2011. márc. 1. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne ciki? Ha nem akar enni, ne erőltesd, ha ő sertéspörköltet szeretne enni a szülinapi zsúron, hadd egyen azt hiszen ő az ünnepelt és ilyenkor minden az ő kívánsága szerint kell, hogy legyen. :)
2011. márc. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én gyerekem se eszik soha, a szülinapján se :( pedig sok fajta torta volt, csokis is de köpte ki. ette a sós sütiket, azokat imádja :)
2011. márc. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok akkor megnyugodtam
2011. márc. 1. 15:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam egyaltalan nem eszi meg az edeset, sem tortat, sem sutit de meg a turorudit sem. Engem a bolcsibe idegesitettek mindig azzal, hogy a gyerek sosem eszi meg a sutit vagy a desszertet delutan vagy ebed utan. Aztan egy idoutan feladtak es gyumolcsot kap amig a tobbiek desszertet vagy sutit. :) Ugyhogy ne aggodj.
2011. márc. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!