Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Télen is minden nap sétáltok?...

Télen is minden nap sétáltok? Az én kisfiam 13 hós, de ha 5 C fok körül lemegyünk általában megfázik.

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy nem öltözteted fel eléggé? az enyém sosincs megfázva, pedig kimegyünk hidegbe is. ő 2 éves.
2011. márc. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
???? Hát akkor elgondolkodnék, hogy nem öltözteted fel kellően. -5C ig ki lehet vinni a gyerekeket sétálni. Mindenfajta megfázás nélkül is.
2011. márc. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Öltöztesd fel jobban! Esetleg ha babakocsiztok, takard be egy pléddel még.

Mi kimegyünk, kell neki a mozgás nagyon. Csak az erős szélben és esőben nem megyünk. Ő őszi baba (szept. végi), így már 2 hónaposan is 2-3 órákat sétáltam vele a -10fokban, soha semmi baja nem lett.

Télen meg egyenesen imádta a hóesést, hempergett a hóban. Én már át voltam fagyva, de őt alig lehetett beráncigálni, pedig már sötét volt (du. 4 körül).

Most 17 hónapos, most szinte egész nap kint vagyunk. Enni, aludni tudom csak bevinni, de kb. evés után 2 perc múlva már alszik is. :D

2011. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha megfázik, akkor az azt mutatja, hogy nem jól van felöltöztetve. Vagy túlöltözteted, az is lehet. Ha megizzad, és rajta van sokáig az izzadt, vizes, nyirkos ruha, az egyenlő a megfázással.


És akkor amíg jobb idő nem lesz, ki sem mozdultok??

2011. márc. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, minden nap sétálunk (kivéve szélvihar, ónos és szakadó eső). Ha megfelelően vannak felöltöztetve, nem fáznak meg még a mínuszokban sem.

Nálatok sem a "fokkal" lesz gond, hanem az öltözékkel.

2011. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én kiviszem minden áldott nap sétálni( kivéve egész napos eső, meg szélvihar, stb..). Tavaszi baba, megszokta a sok sétát, ha nincsen egy nap levegőn, nem lehet bírni vele. Most 11 hónapos, a -10-ben is voltunk kinnt, sosem fázott meg.
2011. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!