Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segitene nekem valaki cipo...

Segitene nekem valaki cipo ugyben?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak lemertem a labat es 12.5 cm. Megneztem a meret tablazatba es 20-as meretnek felel meg (12.9cm a 20-as, tehat 4 millimeterel kisebba a laba). Az lenne kerdesem, hogy vajon hanyas szandalt vegyek neki nyarra? A kovetkezo meret a 13.6cm ami a 21-es meret vagy vegyek meg a 20-as meretbol (akkor meg 4 millimetert nohet a laba). Teljesen szerelmes vagyok ezekbe a kiscipokbe es nemsokara utazom Magyarorszagra tehat most tudnam neki megvenni. [link]

Nagyon koszonom.


2011. márc. 1. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 21-eset. De lehet, még az is kicsi lesz rá, és ne a méretet nézd, hanem próbáld rá, mert nem biztos, hogy az pont neki való. Lányomank vékony lába van, és így is nem fért bele a lába több szandiba. amúgy nyárig akár még 2 méretet is nőhet a fiacskád lába.
2011. márc. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20-ast semmiképp, hol van még a nyár :D 21-es minimum. Szerintem ha nagyon akarsz venni, akkor 21-est, de előtte mérd le a talpát. 21 és 21 közt is van különbség, márkától függően!
2011. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszodat. Tenleg igazad van, a szelessegere nem is gondoltam. Jo, hogy irtad. Koszi szepen!
2011. márc. 1. 10:57
 4/5 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon szepen koszonom masodik.
2011. márc. 1. 10:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyitott orrú szandálnál amúgy nem gond, ha picit nagyobb, az sokkal rosszabb, ha pont addig ér a lábujja, mint a cipő talpa, mert úgy le is tudja horzsolni pl. motorozásnál, meg hát sokkal piszkosabb is lesz.

Egyébként én úgy tudom, hogy kb. 1 cm-el nagyobb cipőt érdemes venni, mint a baba lába.

2011. márc. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!