Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzástól irtó piros babafenék...

Fogzástól irtó piros babafenékre mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

14 hós kisifam 8. foga növekszik.

Rettentő piros a feneke tegnap délután óta, úgy látom a bőr is el van vékonyodva.

Sudocrem? Bepanthen? Neogranormon?

Most Antiphlogisticumot használok, ami eddig elég volt gyulladáscsokkentőnek, de most......


2011. febr. 28. 21:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocs a gyatra helyesírásért, elég fáradt vagyok.......
2011. febr. 28. 21:44
 2/13 anonim ***** válasza:
Vékonyan canesten+ hintőpor. Nálunk bevált.
2011. febr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én ezt adtam, mikor nem akart elmúlni, doki ajánlotta:

A savas szélket okozza, kérmek nem használtak, de ettől elmúlt.

[link]

2011. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekünk a doki adott egy gyógyszertári "S" krémet, azt szoktam használni meg sudocremet. De ilyenkor egyik sem tesz csodát hamar. Sokat levegőztesd, ha tudod tiszta vízzel mosd le.
2011. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekünk eddig csak a sudocreme vált be. bármilyen durva pirosodást elmulasztott és szellőztettem sűrűn.
2011. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket!
2011. febr. 28. 21:56
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom a pontos összetételét, a doki Boraxos krémként emlegette, és kiírta, patikában kikeverték.

De sok ismerősöm piros krémről mesélt, szintén patikában keverik és piros a színe.


Nálunk se sudo, se neogranormon, se bepanthen, se egyéb agyondícsért krém nem vált be.

Sokat szellőztesd a fenekét!

2011. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sudokrém vagy neogranormon.
2011. márc. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon jó volt a Naturlandos kenőcs, kék színű tubusban van, 600,-Ft körül van az ára. Írtó büdös, de nagyon hatásos.
2011. márc. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nálunk a Neogranormon vált be,de célszerű valami probiotikum adása ...én Normaflore-t adtam. (gyógyszerész barátnőm javaslatára)
2011. márc. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!