Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mondanátok véleményt erről a...

Mondanátok véleményt erről a babakocsi színről? Nagyon lányos?

Figyelt kérdés

Fiunk lesz, de igazán fiús szín csak a 3 kerekű változatában van akciós, szívesebben venném a 4 kerekűt, de nem tudom, mennyire lányos ez a szín?

[link]


2011. febr. 27. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindket nemu babanak jo, unisex.
2011. febr. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia, szerintem ez a szín...mindenkinek egy bizonyos állat kakika fog eszébe jutni. Szerintem nem unisex, mert van rajta rózsaszín, így az lányos irányba tolja a dolgokat. - a babakocsit ismerem egyébként a barátnőmnek van, de ő nem akciósan fogta ki. Utálja...alig várja, hogy eladhassa, - csak mivel drága volt a férje azt mondta, ha ezt választotta, hát ez van - úgyhogy háromkerekűben ne vedd meg. Én is toltam, szerintem se valami kényelmes. - nekem is háromkerekűm van, ég és föld!

Ne haragudj az őszinteségért!

2011. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is uniszex, viszont soha nem vennék quinny babkocst, mert a sport része borzalmas!!

Unokahúgomnak van, így tapasztaltam!

2011. febr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, borzalmas színe van! :S :S :S


Unisex, de én egy gyerket nem tennék bele, olyan csúnya :S

2011. febr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább lányos,mint előttem is írta vki a rózsaszín betét miatt.De ha sikerül fiúsabb színt találnod jó áron,vedd csak meg,mert jó kocsi.A 4 kerekű nem gáz,nekünk is ilyen van.Már a sportot használjuk,semmi baj vele.Nekünk bevált.Egyetlen hibája,hogy nehéz(emeletről cipelem),de sztem a többi hasonló nagykocsi se lehet könnyebb...
2011. febr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Inkább lányos, de méginkább csak csúnya... nem sikerült kellemes, összhangban lévő színeket találni a gyártónak, ez az összeállítás nagyon furcsa számomra.
2011. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Persze az őszinteségnek örülök, ezért kérdeztem itt és nem a családot, akik elfogultak, és úgysem mernek őszintén válaszolni. :) A Buzz-ról magáról lebeszélni nem tudtok, de erről az egyről igen, sikerült. Sajnos nincs akciós 4 kerekű más színben (ezek a megmaradt 2010-es modellek), de megvesszük a 3 kerekűt, az nagyon szép.
2011. febr. 27. 18:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem pedig tetszik:)

Ha még egyszer tehetném ilyet vennék (de sajnos nem tehetem meg :()A szürke is a zöld kimondottan fiús szín, az a piros és kicsit rózsaszín szerű teszi unisexé.

2011. febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!