Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha 1 hónappal ez előtt adtam...

Ha 1 hónappal ez előtt adtam babámnak 2x gluténes babakekszet, akkor mondhatom, hogy a glutén be van vezetve nálunk?

Figyelt kérdés
Tudom, ez hülyén hangzik, csak hirtelen elkezdtem aggódni. 7 hónapos a babám, és most olvasom, hogy legjobb, ha fél éves kora körül be van vezetve a glutén, én meg megijedtem, hogy azzal még nem is foglalkoztam, direkt glutén menteset vettem mindenből. Most néztem meg a babakekszének az összetevőit, és azon látom, hogy van benne glutén. Ezt egy hónapja adtam neki 2 alkalommal, de többet nem, mert nem ízlett neki. Akkor ismeri a glutént, vagy 2 alkalom nem elég? Mit adjak neki, amiben van?
2011. febr. 26. 00:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Gabonapelyhek, kölespépek, gabonapépek is alkalmasak a glutén bevezetésére, nem kötelező kekszet adni neki.

Én keksszel kezdtem, a gyümölcséhez raktam hozzá, majd következett a lisztes habarás és rántás, majd a kenyér.

2011. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!