Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babának milyen...

9 hónapos babának milyen "szilárd" ételt lehet adni vacsorára?

Figyelt kérdés
Pár nap múlva lesz 9 hónapos a kisfiam. Amióta kibújt a 6.foga azóta észrevettem, hogy szívesen rágcsál szilárdabb ételeket. Pl: Sárgarépát, kenyeret. Vacsorára eddig sinlac-ot kapott. De már azt se nagyon akarja enni, viszont a melegszendvicset azt tegnap este kivette a kezemből és ordított ha elvettük tőle. Azt rágcsálta, próbálta enni. Szerintetek vacsira milyen ételeket kéne neki adni amit szívesen megeszik és lehet is neki, mert úgy tűnik, hogy neki már nem kell a pépesebb étel este?
2011. febr. 25. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
az én fiam 10 hónapos kb. 1-1,5 hónapja kezdtük hogy vajas kenyeret,májkrémes kenyeret vagy vbirslit eszik vacsira mert neki sem volt elég a tápszer vagy a pép.és lefekvés elött kap egy adag tápszert is.
2011. febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rendes főzeléket, amit ebédre is kap.
2011. febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülj, ha kívánja a darabos ételt. Mi küszködünk vele. Vacsira a spenótot szeretjük legjobban vagy krumplifőzit, utána kenyeret csipegetek Neki vagy babakekszet kap. 9hós
2011. febr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sajtos kenyeret, vagy túrót joghurttal és kenyérrel, vagy joghurtba szoktam neki kenyérkét keverni. Ha szeret rágcsálni, ezeket adhatod úgy is neki, hogy ő csipegeti a kenyérkockát a tányérről, te pedig kiskanállal adod hozzá neki a hígját.
2011. febr. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!
2011. febr. 25. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!