Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogínyére melyiket kenhetem?

Fogínyére melyiket kenhetem?

Figyelt kérdés
Van fogzásra ajánlott krém az ínyecskéjére, tegnap ajánlotta a doki, de nem jut eszembe a neve. Az Anyák Lapja is reklámozta. valaki tudja mi a neve?
2011. febr. 24. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg a Dentinox-ra gondolsz?
2011. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dentinox, dologél.
2011. febr. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dologél vagy Dentinox? A Dentinox-ban lidocain van, azzal óvatosabban kell bánni, de a Dologél csak növényi alapú, bármikor kenhetitek, amikor kell. Nem olvastam az újságot, csak nekünk ezt a 2-t mondta a védőnő és a doktornő is. Üdv, 14 hónapos kisfiú anyukája
2011. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dologél vagy Dentinox.

A Dologél homeós, a másik tartalmaz lidocaint..

2011. febr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
dentinox-ra gondoltam, de nem tudtam, hogy van benne lidokain. a másikról tudnátok bővebben írni? vibrucolról is esetleg? köszönöm a gyors válaszokat.
2011. febr. 24. 11:49
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

Még ezt érdemes elolvasni: [link]

2011. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk egyik sem jött be. én épen tegnapelőtt adtam a lánoymnak Viburkolt és nem használt, ugyanolyan izgága volt. a barátnőm a kisfiának is adta, neki sem jött be. ma vettem Kamomila 15-öt. egyszer már vettem, akkor nem ért semmit, most hátha.

az én lányom eddig átaludta az éjszakát. 22,30 körül alszik el általában. mint tegnap is, de éjszaka 01,15-ig hatszor kelt. én meg jó ha elaludtam végül kettőkor.

2011. febr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nálunk ugyanez a kelegetés van. nem akarok több ezret kidobni az ablakon, ha nem jó neki. nem tudom mit tegyek. a védőnő meg olyan buta, hozzá nem is mehetek a kérdésemmel. köszönöm lányok a segítséget
2011. febr. 24. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!