Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a fiam nem alszik el csak...

Ha a fiam nem alszik el csak velem, a kiságyon kívül, akkor egyszer még meg fogja tanulni, hogy ott kell elaludni?

Figyelt kérdés
Nappal nincs gond,de este úgy ordít,mint akit nyúznak.Olyan,mintha félne a sötéttől,de ha lámpát kapcsolok,azt nézi.15 hónapos.Egyáltalán félhetnek az ekkora babák a sötéttől?
2011. febr. 24. 06:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel a veled alvást szokta meg,nem fog erről leszokni. Vagy alszol vele továbbra is,vagy hagyod ordítani,amíg megszokja az egyedül alvást. Hagyj égve neki egy kislámpát,nem baj,ha csak nézi. Ha álmos lesz akkor elalszik. Nem biztos,hogy fél a sötétben,de zavarhatják az árnyékok is.

Soha nem aludtam a fiammal. Születése óta egyedül aludt a kiságyában,és nem égett nála lámpa sem. Kb.másfél éves volt,amikor éjjel elkezdett sírni. Amikor bementem hozzá,mutogatott a falra.. Akkor jöttem rá,hogy az ablak előtti fákat fújja a szél,annak az árnyéka mozog és ettől félhet. Behúztam a függönyöket,utána újra nyugodtan aludt mindig.

2011. febr. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kis fiam 1éves koráig velünk aludt a nagy ágyban, majd mikor megpróbáltam a kis ágyban elaltatni volt nagy üvöltés. 3napig sírva aludt el a kiságyba, amíg el nem aludt nem szólaltam meg és csak a kezemmel fogtam a kis kezét, ha fel állt akkor nem fektettem le csak a kezemmel simiztem a lábát,h. tudja ott vagyok. 3napig sírt és 1órába telt az altatás, de megérte azóta a kiságyba végig alussza az éjszakát, és kb.10perc alatt elalszik. Most másfél éves.
2011. febr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!