Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Készen vagyok teljese...

Anyukák! Készen vagyok teljesen? Oligohydramnion-t állapítottak ma meg! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Azért írok ide, mert itt már anyukák vannak, akik megszültek.

37-38 hetes vagyok.

Vagyis minimális magzatvíz, ez nagyon ritkán fordul elő a terhességeknél!

Két nap múlva fekszem be.

Készen vagyok teljesen. Járt valaki hasonló cipőben?

Most mi lesz a gyermekemmel? Beteg lesz?


2011. febr. 23. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Érdemleges választ sajnos nem tudok adni, de ha nagy gáz lenne akkor indították volna a szülést, vagy császároztak volna, mivel már benne vagy az időben nem lenne koraszülött, így tuti nem kockáztatnak
2011. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A bab iszik és pisil a magzatvizbe-ből igy van mikor kevesebb és van mikor több!Ha nagy baj lenne azonnal meginditották volna a szülést!Ne izgulj biztos minden rendben les za babával!nyugodt babavárást Nektek!
2011. febr. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nálam is volt, de ezen kívül más baj is. nyugi, tényleg kikapják, ha veszélyben van, engem gyorsan megcsászároztak. próbáltam többet inni, meg szőlőcukrot enni, állítólag valamennyit használ, de azt is olvastam, h. nincs összefüggés...
2011. febr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Megcsászároznak lehet és lesz egy gyönyörű gyermeked :)
2011. febr. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a babóca már elég nagy is szerencsére és ha nagyobb baj lenne, akkor nem várnának. Szóval nyugalom és boldog varakozós napokat!
2011. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem tudok megnyugodni, azóta csak potyognak a könnyeim. Eddig minden rendben volt
2011. febr. 23. 20:36
 7/19 A kérdező kommentje:

19:14-nek: neked is minimális volt a magzatvized.

Más baj is volt? Remélem nem komoly. És azóta minden rendben van?

2011. febr. 23. 20:37
 8/19 anonim ***** válasza:
nem fejlödött rendesen, nem volt helye. szerencsére nem lett baja, csak nagyon kicsi volt, alig több, mint 2 kg. de már lassan két éves, egészéges. tényleg nyugi, ha baj lenne, haza se engedtek volna, hidd el!
2011. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
ja, állítólag kicsi a méhem, azért nem volt helye...
2011. febr. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Már nagyon a végén vagy a terhességnek, tuti, hogy nem lesz baj! Ne sírj, mert a babának nem jó! :)
2011. febr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!