Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak a piros, sebes...

Mit csináljak a piros, sebes babapopsival?

Figyelt kérdés
Sudocream, bepanthen nem vált be, se a körömvirág babakrém. Lehet, hogy összefügg, hogy most kezdtem el almával etetni? 5 és fél hónapos. Lehet, hogy abba kéne hagyni és 2 hét múlvára halasztani a hozzátáplálás kezdetét? Amúgy HA tápszert is kap.
2011. febr. 23. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden peluscserénél vagy amien gyakran csak tudod kend be betadine oldattal,alatta szépen meggyogyul! Nem fogja neki csipni. És fürdetéskor kamillát föztem a vizbe!De knheted canestennel is,esetleg! A sudocream nekem nem jött be egyáltalán,én a gyogyszerésszel mindig csukamájolajas popsikrémet szoktam kevertetni! Igaz büdös de hatásos!
2011. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a neugranormon vált be. Jó vastagon kentem neki és ami még a legjobb, hogy szellőztesd neki naponta többször. Hagyd pellus nélkül egy-egy fél órácskára, hamar meggyógyúl tőle a bőr. Kicsit nehéz kivitelezni, de megoldható.
2011. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Canestent miért is tegyen rá, amikor az bőrgombára van?


Egyébként Neurogramormon - hámosít, fertőtlenít, nyugtatja a bőrt, gyorsabban gyógyítja a sebet, és szellőztetés, ahogy az előző írta előttem. A vízbe a kamilla is jó ötlet.


4 baba anyukája

2011. febr. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok! A canesten sem elvetendő hidd el nekem is van tapasztalatom:D a 4 gyermekes anyukának irtam! Nekem 3 van! Nekem a doktornő még antibiotikumos baneocid kenőcsőt is felírt! Nekem a neogranormon sem hozta helyre!! Ami segitett: Kamilla a fürdővizbe, szellőztetés,peluscserénél tiszta vizzel mostam meg a fenekét és nem popsitörlővel töröltem,nem töröltem meg hanem hagytam megszáradni,majd utánna betadine oldattal vékonyan bekentem hagytam rászáradni ezt két napig! Utánna a csukamájolajas krémet összekevertem canestennel és azzal kebtem még 1-2 napig és gyönyörű lett a feneke! Előtte legalább 8-9 külmböző kenöcsöt probáltunk ami egyik sem volt jó!
2011. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Marly Skin hab.
2011. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nálunk meg éppen a Sudocrem vált be, nem volt semmi gondunk a popsijukkal. De hát babája válogatja, hogy kinek mi a jó. Mi szerencsések voltunk, hogy az elején rátaláltunk a nekünk legjobb krémre, és én kisebb horzsolásokra, sőt szúnyogcsípésre is használom nemcsak a gyermekeinken, hanem magunkon is. Egyébként ezt a Canesten-es dolgot én is hallottam a barátnőmtől, hogy a védőnénije ajánlotta, de úgy rémlik, az csak akkor kell, ha gombás fertőzés okozza a problémákat.
2011. aug. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Gdrna válasza:
6. Válaszoló! A Canestent akkor is lehet használni ha piros a popsi. Nekünk a háziorvos ajánlotta amikor a Sudocrem sem használt. Azóta is azt használom amikor ilyen van. :) Egyébkén mi is Sudot használunk. De én a Canestenre esküszöm amikor semmi nem használ😊
2019. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!