Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezen kivűl, milyen márkájú...

Ezen kivűl, milyen márkájú ugyanilyen kinézetű kocsit találok?

Figyelt kérdés

[link]



Ez minden szempontnak megfelel,amit én akarok.Kivéve,hogy nem fokozatosan dönthető a háttamla,hanem vagy ül vagy fekszik.De olyat keresnék ,ami fokozatosan dönthető,van esővédő,lábzsák és bevásárló kosár is hozzá.Ugyanilyen fazonban.Tudtok valami jót???


2011. febr. 23. 16:01
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt félreérted. Az, hogy nem fokozatosan dönthető a támla nem azt jelenti, hogy ül vagy fekszik, hanem hogy a kettő között bárhol megállítható!

Nekünk is ez a típusú kocsink van, Espiro Mark 3.

2011. febr. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hülye vagyok, nem Mark 3, hanem Magic 3! :-)
2011. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon félreértettél. A háttámla fokozatmentesen állítható, tehát olyan szögbe állítod, amilyenbe akarod!

Így fölösleges másik kocsit nézned, mert ilyet keresel! :)

2011. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Rosszul írtam!!!Megnéztem boltban ezt a kocsit!Ez olyan,hogy vagy ül vagy fekszik,egy szalag tartja!De úgy néz ki Espirót veszek.Te meg vagy vele elégedve???
2011. febr. 24. 07:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi imádjuk az Espiro-t, de ezt is egy szalaggal tudod állítani, és hidd el, hogy teljesen stabil és fix, még sosem volt olyan, hogy lejjebb csúszott volna a támla, pedig ficánkol a kisfiam eleget.

Szerintem sokkal okosabb megoldás, mint amikor van 3-4 fokozat és kész.

2011. febr. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja és éppen ettől fokozatmentes, hogy a szalagot ott állítod meg ahol akarod.

amúgy könnyű, jó a rugózása, fél kézzel is könnyen tolható és irányítható.

2011. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 24. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!