Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tejet/tejterméket, mikor...

Tejet/tejterméket, mikor adtál először babádnak, és mi volt az?

Figyelt kérdés
Tápszeres a babám.
2011. febr. 22. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
1-2 kanál joghurttal kezdtük, olyan 7 hónaposan. Utána kevés túró.
2011. febr. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazság szerint az a problémám, hogy a mamám szeretné bolti tejjel itatni a 4 és fél hós babám! Nem birom vele sehogysem megértetni hogy se tejterméket se sós dolgot nem lehet neki! "Te is Anyád, és és nagybáttyád is igy nőt fel...! Neki sem lesz semmi baja...!" Ez rá a válasz! Nem birom megértetni, és megbántani sem szeretném! Tudom hogy az én gyerekem, és anyámat és anyósomat is leteremtem ha olyat ad amit még nem szeretnék neki, de a mamám az vhogy más tészta...!
2011. febr. 22. 15:48
 3/10 anonim ***** válasza:
8 hosan adtam eloszor natur joghurtot, 9 hosan turot. a tejjel meg nem probalkoztunk, most 9,5 hos (egyelore nmóem is tervezzukl)
2011. febr. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Születéskor anyatej - ha jól emlékszem magamra.
2011. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy ő mit szeretne, az meg egy másik dolog, hogy TE VAGY AZ ANYJA!!!!

Az orvostudomány rengeteget fejlődött az elmúlt évtizedekben, és számtalan kutatás azt mutatja, hogy nem ajánlott 1 éves kor alatt tejet adni a babáknak.

Ezt meg kell, hogy értse a mamád, sértődés ide vagy oda.


Egyébként joghurtot, túrót, sajtot, kefírt 8 hónapos kortól, tejfölt 10 hónapos kortól, tejszínt pedig 1 éves kortól adtam. Tejet még mindig nem ivott, pedig már 17 hónapos lesz. Tavaszig még maradunk a neki való tejitalnál, amiben vitaminok is vannak.

2011. febr. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindhárom 3-4 hósan adtam először tejet. Sósat pedig,amikor ételt főztem neki. Csak újabban divat ez a semmit ne egyen a baba.

De természetesen mindenki arra hallgat,akire akar.

2011. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
megértelek, nem vagy könnyű helyzetben. Mégis próbálj vele többször beszélni, hátha egyszer meg is hallgat rendesen... remélem túljuttok ezen is. Az jó, h így szereted anyudat! Ha nem laktok együtt, úgy is úgy csinálsz, ahogy jónak látod... nem lesz gond.
2011. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A mamádat kedvesen, de határozottan utasíts vissza, ha netán tejet akart itatni a babáddal!!!
2011. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Messze lakunk egymástól! Most hétvégén fogunk menni hozzájuk, és már mondta hogy akkor csinál neki tejbegrizt...! Amibe ugye tej van...! Megpróbálom vhogy megértetni vele hogy nem kéne még...! köszi a tanácsokat.
2011. febr. 22. 16:16
 10/10 anonim ***** válasza:

mást adsz már a babádank? mert akkor azzal elterelhetnéd, hogy pl. a főtt répát viszont nagyon szereti.


én 1 év előtt nem adok neki tejet, túrót, joghurtot 10 hó után fogok. most 7 hós.

2011. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!