Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kullancs elleni védőoltást...

Kullancs elleni védőoltást mikortól lehet beadatni?

Figyelt kérdés
Néztem könyvben,neten stb...azt írták mindenhol,hogy 1 éves kortól.Ma voltunk dokinál,azt mondta,hogy 2 éves kortól.Érdekes..
2011. febr. 22. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A mi dokink is azt mondta, hogy 2 éves kortól, majd amikor elköltöztünk és a kertünk végében már az erdő van, akkor elmagyarázta, hogy protokoll szerint 2 éves kortól, de mivel erdő közvetlen közelében lakunk, beadja márciusban a kicsinek is, aki most múlt 1 éves, ebben az esetben be lehet adni két éves kor alatt is. Tehát mérlegelés kérdése.
2011. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A háziorvos nekünk is 2 éves kor felett ajánlja.
2011. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha 1 éves kortól adható,miért ajánlják 2-3 éves kortól???
2011. febr. 22. 14:18
 4/8 A kérdező kommentje:
Közben olyat is olvastam,akinek 8éves kortól ajánlotta a doki.
2011. febr. 22. 14:19
 5/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

gondolom nem feltétlenül jó dolog 2 éves kor alatt beadni, de ahogy írtam is, ha az előny-hátrány arányt nézzük, nyilván az oltás kevesebbet árt, mint egy 14-15 hónapos gyereknek az agyhártyagyulladás.

2011. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Van a kertünkben egy rakás fa,bokor sbt...meg a papának a tanyája is az erdő szélén van,ahová gyakran kiviszi.

Mi bajt okozhat ekkora babánál?

2011. febr. 22. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak 16 hósan adták az elsőt.
2011. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk egy éves kortól ajánlotta, s akkor is adta be.
2011. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!