Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Ti hogy bírtátok az...

Anyukák! Ti hogy bírtátok az éjszakázást, teljesen ki vagyok ez meddig fog tartani? Még csak 3 hetes,2x kelünk éjszaka enni, de nem mindig alszunk vissza 2 evés közbe.

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 12:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
14 hónapos a fiam és az egy jó éjszaka,mikor csak 2x van fel.van,mikor 1 óránként felkel.és napközben sem alszik többet 1 óránál.
2011. febr. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ha megnyugtat, godolom nem,, az enyém is kb. 2x kelt ennyi idősen, majd kb. 5-6 hónapos korától elkezdett sokkal többször kelni, a foga meg a mozgásfejlődés emiatt. az első átaludt éjjel: 21 hónaposan. hogy bírtam? nem tudom, de mindenki kibírja. nem akarlak megbántani, de még nagyon az elején vagytok, lesz még ez cifrább is, kicsit próbáld meg összeszedni magad. most ez egy ilyen időszak, majd vége lesz ennek is, hogy nálatok mikor, azt csak az isten tudja megmondani.
2011. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
15 hónapos koráig szopizott, min.2x keltünk addig. Most is általában 2x megébred, amikor megsimogatom és visszaalszik. 2009.szeptembere óta nme aludtam át egy éjjelt sem teljesen, de szerintem ez normális, ha a babának szüksége van az anyukájára, fontos, hogy ott legyen. Szerintem ez többek között a későbbi jó kapcsolat egyik alapja.
2011. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Jó ne bántsuk már azért amin mi is átmentünk, valószínű- én legalábbis- a legtöbb anyuka kétségbe esik az elején, mert álmában sem gondolta hogy ennyire fárasztó lesz egy babával.

3. vltam

2011. febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az enyém ilyen idősen többször kelt, most egyéves és kétszer kel még mindig még fog is egy darabig.Ne aggódj hozzászoksz a nemalváshoz.Én pár hónap után kétségbeesésemben már az orvost és védőnőt is megkérdeztem nem tudnak-e csodaszert.Ki kell bírni az volt a válasz kétéves korig ez lesz amíg az összes fog ki nem jön.Aztán majd másért kel, csak ez a rószaszín habcsók baba magazinokban nincs benne, jobban mondva ez sincs.
2011. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy amikor elmúlt a szülés, és ami vele jár okozta fáradtság, megszoktuk egymást, már nem volt teher számomra. Addig, az a bizonyos 6 hét tényleg nagyon kimerítő. Valahogy a szervezet lassan hozzászokik, átáll egy másik üzemmódra. Nem szabad ellene tiltakozni, ez egy ilyen időszak :) Most 4,5 hónapos a babám, régóta alszik éjjel végig, néha-néha felkel hajnalban. De én mondom is neki lefekvéskor, hogy ha éhes, nyugodtan "szóljon", nagyon szívesen megszopiztatom :) Jó érzés ám, majd meglátod később. Nézem a sötétben a kis apróságot és boldog vagyok, hogy táplálhatom, amikor ő kéri. Pedig nekem volt depresszió is, tudom, milyen kimerítő az éjszakázás, de elmúlt, most nagyon jó babázni :) Neked is kitartást, sok-sok boldog pillanatot, és mindent élj meg szívvel, akármilyen nehéznek tűnik is most :)
2011. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
nekem 10 hónapos és most 2x ébred enni éjszaka, én megszoktam, de amikor jött a foga akkor óránként sírt fel, vannak rosszabb időszakok, és jobbak, lehet hogy a Te babád, 2 hónapos korától már aludni fog egész éjszaka! Kitartást, és szüksége van a babának Rád éjszaka is!!!!!!
2011. febr. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Na ha majd még beteg is lesz :) Amikor csak anyuka karjaiban a jó. Meg virrasztani kell mellette ne adj isten a kórházi ágy mellett egy széken ülve hetekig.


Na ott lehet elfáradni :)


20 hónapos, éjjel átlag 3szor ébredő baba anyukája

2011. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ennyien írtatok,akkor sehol sem jobb a helyzet,majd idővel biztos megszokom,de az eleje nagyon nehéz.
2011. febr. 21. 16:07
 20/20 anonim ***** válasza:
Nyolc hónapos a kislányom, kb.5-6-szor kelünk egy éjszaka és ez már csodás állapot. Eddig 15-20 is volt és nem túlzok. Egyrészt cicifüggő a drágám, másrészt tényleg éhes is volt, így amióta jó éjt tápszert kap, javult a helyzet. A dolgot még izgisebbé teszi, hogy éjfél előtt le sem érdemes feküdnöm, mert az esti órákban fél óránként is felébred, reggel hétkor már fenn van és én nem vagyok gyeden, minden nap dolgozom 5 órában. Egy kompromisszumot kötöttem, mellette alszok, így legalább sétálgatnom nem kell éjjel,egy darabig úgy volt, hát, estem-keltem nappal a fáradtságtól. Nektek szerencsésebb éjszakákat és jó babázást kívánok!
2011. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!