Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon gáz, ha a babám 5...

Nagyon gáz, ha a babám 5 cm-ről nézi a tévét? Mennyire ronthatja a pici szemét? Nem sokat megy a tv, csak napi max.10 percig szokta így nézni.

Figyelt kérdés
2011. febr. 21. 09:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy nem tesz jót. Sem a szemének, sem az idegrendszerének. A villódzó fény, a túl gyors váltások zavarhatják az agyi folyamatokat..
2011. febr. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jó. Ha már nézi, minimum 1 méterről nézze, de inkább 2.
2011. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Napi 10 perc?? Addig az öledbe tudod venni.
2011. febr. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

De hogy nézi 5 cm-ről?Ti viszitek oda?

Az én lányom is tv-s,de az ágyról nézi,vagy a földről,az meg igy messze van.Bocsi nem kötözködni akarok,csak kiváncsi vagyok.

2011. febr. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is ezt akartam kérdezni, amit az utolsó, mert nem értem.

Az enyém is nagyon szereti nézni, de Ő is kb 1-2 méterről...

2011. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nalunk is ez van,csak 106 os lcd tvvel...alacsony ikeas besta tv alvanyon van,kb 50 cm magas...15 hónaposom rendszerint azon könyököl...szoval igy lehet 5cmrol nezni


engem is zavar foleg hogy ilyen nagy a tv,de nehez elhozni meszebbre :(

allitolag ezek mar nem rontjak ugy a szemet mint a regebbi tvk,bar.avillodzas.es hogy ilyen nagy tv,biztos.art neki

es nalunk egesz nap megy a tv,bar o max 12 orabol fel orat nezi

2011. febr. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sztem mi feltesszuk falra akkor.kenytelen lesz meszirol nezni mert ha közel megy nagyon felfele.kell neznie
2011. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja igy már értem,bocsi ez eszembe se jutott.

Nekünk is lcd van,az állitólag tényleg nem rontja úgy a szemet mint a régi hagyományos tvk.

2011. febr. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a villódzást nem így értettem... A túl gyors vágások, nagyon gyors képsorok sajnos az idegrendszerre vannak rossz hatással.. [link]
2011. febr. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azért nézi 5 cm-ről, mert odamegy, felkapaszkodik, fogdossa, és közben nézi. 10 hónapos. Ha elunja pár perc múlva, és másik játék után néz, akkor már nem is érdekli annyira, ezért nézi viszonylag keveset. Távolabbról csak oda-oda pillant, ha valami érdekeset hall benne.

Vagy erre is mondjam, hogy "nem szabad"?

2011. febr. 21. 12:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!