Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha bukik a baba, akkor már...

Ha bukik a baba, akkor már megtelt a gyomra?

Figyelt kérdés
Anyatejes babámat (1 hónapos) váltott mellből etettem eddig. Kb 3 napja már elég neki egyik mellem is az esetek nagy részében. Viszont nincs törvényszerűség, hogy melyik evésnél.Ma éjjel is etettem egyik mellből, kibukott kicst, majd pár kortyot még evett a másikból, mert áttettem, de azt is kibukta. Lehet, hogy a bukás akkor jön, amikor tele a poci?
2011. febr. 21. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, lehet. De akkor is kibukik tejet, ha a büfi kinyomja a gyomrából, és akkormég nem biztos hogy tele van.
2011. febr. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű. Ha még nem bír visszaaludni, de már tele a poci akkor javaslom h tedd szopipózba és a cicit cseréld ki cumival. Mert ha éjszaka bukik és nem veszitek észre, még baj is lehet.
2011. febr. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Mindig várok mellette legalább fél órát a böfi után éjjel pont ezért, nehogy baj legyen, illetve hason alszik...

Ő olyan kis aluszékony, majdnem minden evés közben elalszik, elszenderedik kicsit, de ezeknél a bukásoknál én úgy vettem észre, hogy azért történik, mert tele a pocak. Tiszta tej jön ki, ezt nem írtam, nem az a megemésztődni kezdett a kis csomócskákkal... (ha ez számít...)

2011. febr. 21. 09:07
 4/4 anonim ***** válasza:
az én lányom akkor bukik, amikor sokat mozog evés után, visszatornássza a tejet.
2011. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!