Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha 2 napig nem fürdetem...

Baj ha 2 napig nem fürdetem meg a 6 napos babám?

Figyelt kérdés
a védőnő csak holnap jön először,a kórházban nem mutatták meg a fürdetést.
2011. febr. 20. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak a hóna alatt, nyakát, popsiját töröld át nedves, majd száraz puha kendővel. Én sem fürdettem/fürdetem minden nap őket.
2011. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk az első fürdés 14 naposan volt, mikor leesett a köldökcsonk. Addig esténként nedves, majd száraz puha rongyikával törölgettem le.

Semmi baja nem lesz.

2011. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz baja, de van fent a neten csomó videó a fürdetésről. Én is az alapján csináltam :)


http://www.youtube.com/watch?v=E4Tw9Qkj9Xw

2011. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja...
2011. febr. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó ezt tudni. Én 22 hetes kismama vagyok, és már előre parázok a fürdetéstől...remélem nem leszek béna majd.:)
2011. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy melyik kórházban nem mutattak fürdetést?
2011. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
UZSOKI.csak elmagyarázták..
2011. febr. 20. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Szép... Bocs, de ezen kicsit ledöbbentem. Első éves gyerekápoló voltam mikor szülészetre mentünk 2 hétre gyakorlatra, de még én a tanulónővér is minden nap végigrohantam az újonnan jött kismamákon, hogy ki szeretné ha megtanítanánk pelenkázni vagy fürdetni.

Számomra elképzelhetetlen volt, hogy ezt ne kérdezzem meg. Nekem az iskolába megtanították, de egy kismama nem lesz rögtön szakértő csak azért meg szült egy babát...

2011. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát igen,nekemis csak az utolsó napon jutott eszembe,hogy hoppá,azt is kell.azt mondták,hogy ők kádba zuhannyal fürdetik és hogy én úgyse úgy fogom,de azért elmagyarázta elméletben az egyik csecsemős.
2011. febr. 21. 09:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!