Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt szlovákiai anyukák?

Vannak itt szlovákiai anyukák?

Figyelt kérdés
Akik egy picit jártasak a jogban?
2011. febr. 18. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Kérdezz,hátha jártas vagyok.
2011. febr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak most van időm ideülni. Szóval, hol találom azt a törvényt, miszerint anyasági után vissza kell hogy vegyen a főnököm munkába? A munkatörvénykönyvben nem találtam, olyan, mintha tűt keresnék a szénakazalban.Ugyanis ma közölte, hogy nincs meg már a helyem. Érdekes dolog nagyon, mivel alsótagozaton tanítok, és az óráimat az óvónők, nevelőnők, ja és a mezőgazdasági érettségivel rendelkező asszisztens viszi. De az lényegtelen, hogy nekem egyetemi végzettségem van. Legszívesebben levenném a fejét a majomnak. Ha tudsz valamit, légyszi írd már meg! Előre is köszi.
2011. febr. 18. 19:13
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] nézd meg ezt,szerintem itt megtalálod
2011. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
[link] itt már kerested?
2011. febr. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sia. Hát az első linkből csak annyit tudtam meg, hogy ha a 6.hónapig mennék vissza, akkor ugyanabba a munkakörbe kell, hogy visszavegyen, de ami rám vonatkozna, arról semmit sem találtam. A Zákonnikot már nézegettem, de abban semmit sem találtam. Nem jól keresem biztosan. És te mit szólsz az egész szituhoz?
2011. febr. 19. 12:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos rendes linket én sem találtam.Esetleg kérdezz meg egy ügyvédet,(ha az ügyvéd által kiadott papirral mész oda amin rajta van a törvény,biztosan mindjárt segitőkészebb lesz,egy esetleges pertől tartva)vagy menj el az "úradra"hátha ott tudnak valami okosat mondani. A te eseted egyébként eléggé gyakori,10ből 8 anyukát nem vesznek vissza dolgozni.Tudja a te főnököd is hogy igazad van,de mivel gondolom nekik sem a leg fényesebb a helyzetük,igyekszik megoldani a lehető legkevesebb tanárral.Egyébként az hogy létezik hogy mezőgazdasági végzettséggel tanit valaki?Én ugy tudom erre is törvény van már!Esetleg rászállhatnál erre a témára is,és lehet megüresedik egy hely:-) Minden jót.
2011. febr. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A mi sulinkban sajnos minden lehetséges, de ebbe inkább nem mennék bele! Olvashatnád éjfélig! Ezt is kerestem a zákonnikban, hogy hogy lehet alkalmazva egy képesitetlen tanerő a képesitett helyett, de még nem akadtam rá. Köszi szépen azért, aranyos vagy!
2011. febr. 19. 12:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!