Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjátok be a Homeopátiá...

Hogyan adjátok be a Homeopátiás golyókat a babátoknak?

Figyelt kérdés
Csak 4 hónapos a lányom, és valószínű jönnek a fogai. Szeretnék adni neki homeopátiás szert, de nem tudom hogyan. Próbáltam kevés vízben feloldani, de lehetetlen..
2011. febr. 17. 14:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A cumisüveg kupakjába tettem egy pici kanál meleg vizet.Abba a bogyik, amiket műanyag kanállal kevergettem.Úgy gyorsabban oldódott.
2011. febr. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A homeopátiás szer úgy hat, hogy elolvad a gyerek szájában, és utána nem lehet folyadékot sem inni legalább 30 percig. Amikor alszik, tedd be a nyelve alá a golyócskát. Ne izgulj, nem tud félrenyelni. Szépen el fog olvadni és hatni is fog!
2011. febr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 17. 14:25
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem semmit ne adj neki. 4 hósan nem jön a foga még. 5 hós kor elött még bizseregni sem bizsereg. majd kb 6 hós korára bújhatnak ki az elsök, de a legtöbb gyereknek 7-8 hósan kezdödik, és nem ritka egyévesen sem.


szerinted mi van a homeos bogyóban? mi fér bele egy akkor kicsi bogyóba? valami ami mesterségesen lett össze állítva még a szine is csak fehér, majd össze préselik nagyon ici picire. ha vízben lehetetlen feloldani akkor a gyomorsavnak kell elmarnia? próbáld ki (de ne hogy add a babának) hogy az ecet megmarja-e?


egyszerüen most nyügösebb, és érzékeli már hogy van szája és keze ami össze fér egymással, ezért rágja.

2011. febr. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te mekkora hülyeségeket tudsz összehordani, kedves harmadik.... miért ne jöhetne 4 hónaposan a foga???? Van olyan baba, akinek már 3 hónaposan kint van az első kettő!!!!
2011. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én mindig kitekertem a kupakba az öt golyót rácseppentettem pár csepp vizet, ami ellepi a golyókat, és hagytam feloldódni. 15-20 perc, tehát azonnal nem megy. Utána megkevertem fogpiszkálóval, és beleöntöttem a babám szájába. Pont egy kortyocska lesz az egész.
2011. febr. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

14:25-ös válaszolónak


Megküldted rendesen a válaszod :)! Amihez nem ért az ember, arról ne tegyen könnyelmű megítéléseket... Bármennyire megdöbbentő számodra, de az én gyerekeim soha életükben nem szedtek be még gyógyszert. Kizárólag homeopátiás szereket kapnak. Direkt ilyen gyerekorvost választottam. Eleinte én is szkeptikus voltam, de a saját szememet nem tudom becsapni. A nagyobbik fiam volt már hörgő gyulladásos, kötőhártya gyulladásos - ovis, sok mindent összeszednek - de antibiotikum nélkül gyógyult meg minden olyan betegségből, amire egyébként gerincvelőből antibiotikumot kapnak a gyerekek. A homeopátia egy külön ág az orvostudományban. Érteni és ismerni kell a gyereket, akinek adod. Nekem naponta többször is fel kell hívnom a doktornőt, amikor beteg a gyerek, és állapotától függően kapja a golyókat. Igaz, hogy sokkal több figyelmet, törődést igényel a gyerek így, mert nem csak egyszerűen belenyomom az antibiotikumot és várok, hanem pontosan, időre, meghatározott sorrendben kell adni. Érdemes néha az embernek elrugaszkodnia önmagától, és beengedni valami más tudományt is, mert rá lehet jönni arra, hogy "Jéé! Ez működik!"


És sajnos az én fiamnak 3,5 hónaposan kijött az első foga...

2011. febr. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi pici baba teába tettük és megvártuk hogy elolvadjon benne!Sok sikert.
2011. febr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia, kevés felforralt és lehűtött vízben kell, legalább 20 perc míg teljesen felolvad. Ezt az oldalt találtam, gondoltam, belinkelem neked, mi is hasonló cipőben járunk:

[link]

2011. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A lányomnak 4 hónapos korára kint volt az alsó kettő foga. Azok simán kibújtak,de a többinél én is homeós bogyókat adtam. Mindig hatottak. De bevált a homeós kúp is.
2016. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!