Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy adtátok le...

Anyukák, hogy adtátok le 20-30kg súlyfeleslegeteket a szülés után?

Figyelt kérdés

Már 16 hós a kisfiam, és nem tudom, hogy kéne?

Van valakinek valami jó módszere?


2011. febr. 16. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát,hogy jó módszer-e azt nem mondanám.Nekem úgy ment le 20 kg,hogy szülés óta fejem a mellemet,közbe anyatejleadó is lettem s vagyok a mai napig.Havi szinten elvisznek 25 litert.
2011. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én tornázom, és nem eszem este 18 óra után...Jah nem fogyasztok kenyeret, és amit eddig enni szoktam annak a felét merem már csak ki a tányérra...Eddig -5kg
2011. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kisfiam 1éves korára ment le a 20kiló, ami feljött. Igazából semmit nem csináltam különösebben, sokat sétáltam a babával, próbáltam nem nasizni, és olyan kajákat enni, ami annyira nem hízlaló. Baromi nehéz, de sikerülni fog!!!!!
2011. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyan csak 11,5 kilót híztam ,de ebből 8 kapásból lement szülés utáni pár napban, aztán még 8 kb. 3 hónap alatt ,de nem csináltam semmit. Szoptatok még a mai napig is már 13 hónapos a kislányom,szerintem ez a legjobb módszer.
2011. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! Én sajnos nem vagyok ilyen szerencsés

Előtte se voltam vékony....

Az a helyzet,hogy nagyon nehéz megállni,hogy ne egyek:(

Pedig nem egészséges ekkora túlsúly, és még fiatal (23) vagyok, most még talán könnyebb lenne.Gondolkozok valami étvágy csökkentőn ami elvenné az étvágyamat, az a baj ha ideges vagyok eszek és ez nagyon rossz szokás.

2011. febr. 16. 11:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet nálam is, ha stresszelek, eszem. Bár rajtam "csak" 10 kg felesleg van. A szülés után visszafogytam a kiindulási súlyomra, és a 10 hónap szoptatás alatt jött fel ez :(
2011. febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia


1 eves a lanyom es mar fogytam kb 5 kilot(en szules utan hiztam meg!!).

Az a baj, hogy onnan ahonnan nem kellene.

A fenekem tok lapos lett..a csipom szeles igy olyan kocka formaja lett amit utalok..a hasam ugyan akkora! a mellem is sokat fogyott, pedig azt mondtak, hogy szules utan sokkal nagyobb lesz.

Tehat ahonnan nem kellene onnam lemegy ahonnan kellene onnan nem akar :(

Sokat setalok, tornazgatok es igyekszem figyelni az etkezesre is.

2011. febr. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6hós a bébi.78kg voltam mikor szültem.48kgval kezdtem. most 58 vagyok.iggazából még a hasamon van zsírréteg.
2011. febr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mentolos cukormentes cukrot eszegetek, (mondhatni non-stop az van a számban), ha idegesség miatt ennék és próbálom tartani az étkezéseket, nem megenni a kisfiam maradékát, hanem inkább kiönteni, ilyenek.
2011. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon érdemes kapszulákat szedni, főleg, ha szoptatsz!

Rajtam 15 kiló maradt, alacsony is vagyok, borzalmasan néztem ki szülés után.

Szoptatok, de rólam a szoptatás egy dekát se vitt le, sőt, ragaszkodik a testem a tartalékhoz. 8 hónapos a kicsi, már 6 hónapja heti 3x tornázom, nem eszem kenyeret, lisztes, cukros dolgokat, tésztát, este max natúr joghurtot, semmi üdítő,semmi csoki, napi másfél óra séta. Így ment le eddig összesen 5 kiló.

Szóval, ha olyan szerencsétlen eset is vagy, mint én, akkor is lefogysz, előbb vagy utóbb.

Legalább a torna miatt jobb a formám és tényleg megizmosodtam, sokat cipelek amúgy is.

2011. febr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!