Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fekete retekben milyen mezet...

Fekete retekben milyen mezet tehetek 1 eves kisfiamnak kohoges csillapitasra?

Figyelt kérdés

Nagyon csunyan kohog mar lassan 2 hete. Dokinal voltam vele de sajnos virusos fertozes es nem bakterialis ezert nem tudnak ra gyogyszert adni mert nem hasznal. :(

Barmilyen mez jo bele? Vagy mondjuk csak kimondottan akacmez? Most megyek mezet venni de nem tudom milyet.


2011. febr. 16. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeretem az ilyen orvosokat. Unokaöcsémmel is így jártunk, folyamatosan beteg volt, a doki nem adott semmit, csak homeopátiás bogyót. A tesóm besokallt, elvitte egy másik orvoshoz, aki megállapította, hogy hát igen, a gyereknek tüszős a mandulája, antibiotikum. A tesóm kíváncsiságból még ezen a napon visszavitte a korábbi dokihoz, aki megállapította, hogy "kicsit" piros a torka, és javasolta, hogy kezdjék elölről a homeobogyót. Akkor voltak ott utoljára...
2011. febr. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vehetsz neki hárs mézet, ez kimondottan jó a köhögésre, de persze jó az akác is. Ha még nem evett mézet eddig, akkor azért majd figyeld a reakcióját, nehogy allergiás legyen rá.

Kipróbálhatod a Stodal szirupot is, ez ugyan homeopátiás, de lehet hogy használ (1 üveggel 1000 Ft körül van). Esetleg gyógyszertárban kérdezz rá a lándzsás útifű szirupra, nem tudom, hogy 1 évesnek már adható-e. Ez is direkt köhögésre van.

Együttérzek veled, az én kisfiam is ezzel küzd már 2 hete, nekünk még semmi nem vált be, de hátha ti szerencsésebbek lesztek.

2011. febr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja kifelejtettem, hogy hársfatea is jó a köhögésre.
2011. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:( Igen sajnos tudom, de a torok/orr valadekabol vettek mintat es kimutattak, hogy nem bakterialis. Ahol en elek (kulfold) nem szeretik oket tomni antibiotikummal es ezert amikor kivertem a hisztit levettek a valadekot. 2 napra ra volt eredmeny es mondtak, hogy, na latja anyuka nem bakterialis hiabavalo az antibiotikum. Edesanyam javasolta a mezet meg a fekete retket. Gondoltam kiprobalom. Sajnos homeopatia nincs a kozelemben. Persze a doki irt fel szirupot meg lazcsillapitot ha netan lazas lenne.... de a kohogese nem mulik es mar nem tudom mit tegyek. Megertem oket is, hogy ha egyszer virusos akkor nem tudnak mit tenni, csak probalkozom hazi praktitkakkal ketsegbeesetten. :(
2011. febr. 16. 11:11
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves masodik valaszado. Nagyon szepen koszonom a valaszodat! Hatalmasat segitettel!! Jobbulast kivanok nektek es boldog babazast!
2011. febr. 16. 11:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!