Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol lehet kapni azt a legolcsó...

Hol lehet kapni azt a legolcsóbb egyszerű bébitaxit?

Figyelt kérdés

3000 ft körül van, biztos tudjátok melyikre gondolok:)Azt tudom, hogy teszveszen van, de nem akarok internetről rendelni, mert az még plusz egy ezres postaköltség.

És szerintetek ezek használhatóak?Vagy olcsó húsnak híg a leve?


2011. febr. 16. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A Regióba láttam Karácsonykor több félét 2500 ft-tól felfelé.
2011. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én egy szomszédos kisváros bababoltjában vettem, de láttam már a Tescoban is és van a Régióban is.

Szerintem tök jó a fiam nagyon szereti. 15kg-ig terhelhető, strapabíró szerintem, pedig a fiam nyúzza egész nap és nem mindig 'rendeltetésszerűen' használja:)

2011. febr. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is az van, amire gondolsz, még itthon használjuk, utcára lehet, hogy inkább majd a motort visszük. Semmi extra, arra nagyon jó, amire való. Menni is szeret vele a fiam (tolja maga előtt), ráülve is. Én utoljára az auchan-ban láttam de karácsonykor, de valóban talán a régioban is van.
2011. febr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!