Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kislányom van és...

3 hetes kislányom van és elment a tejem, ez mitől van? Én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés
Négy napja csak enne óránkét de nekem vizes a tejem és a jobb oldali cicimben egyáltalán nincs tej. Aludni is keveset alszik! Éjfél óta csak négyórát aludt és 11 óra lessz most! Ez nagyon kevés! Nemtudom mi lett a tejemmel! Segítsetek! köszi
2009. febr. 12. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Előszöris, nyugodj meg! Ne magadat okold, mert az nem tesz jót sem a picinek, sem Neked. Menj el szépen a doktorotokhoz és írass fel tápszert. Amit én elrontottam, hogy üvegből adtam neki. Te próbáld meg pohárból, vagy kanállal etetni vele a tápszert. Ettől megnyugszol, mert a babád nem lesz éhes. Te pedig tudsz majd pihenni, amitől termelődik a tej. Minden szopi után fejd a tejedet, igyál sokat egyél rendesen. Ha mégsem nől a mennyiség akkor is elmondhatod, hogy Te mindent megtettél. A babád lehet egészséges a tápszertől is, boldog pedi attól lesz, ha Te szereted, és ezt érzi. Sok boldogságot!
2009. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Először is nyugodj meg, mert ha magadat okolod azzal csak ártasz, és egyáltalán nem te tehetsz róla.

Szerintem írass fel a dokival tápszert és adj a babádnak, hogy ne legyen éhes.Pihenj le picit, egyél tápláló ételt.

A következő etetésnél készítsd el a tápszert, de előbb cicit adj a babának , ha van mérleged esetleg le is mérheted mennyit szopott.Azt a cicit is add oda neki amiről azt gondolod,hogy nincs benne tejcsi.Gyakran tedd cicire, ne idegeskedj, egyél és pihenj minél többet. Én is hasonló cipőben jártam mint Te, és szerencsére a mai napig szoptatom a babócámat.Kitartás, minden rendben lesz!


7 hónapos fiú anyukája

2009. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól írják a lányok.Én vettem egy doboz tápszert, hogy ne aggódjak, hogy éhen marad, és beköltöztem vele az ágyba egész napra.Mindig cicire raktam, csak enni, inni és pisilni keltem fel.Nagyon fontos a pihenés és az alvás.Meg a folyadék.És ne félj, simán vissza lehet hozni.Légy türelmes magadhoz és ne add fel.Olvasd el, miket írnak az lll. honlapján.Nekem sokat segített.
2009. febr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én amikor úgy éreztem hogy nincs elég tejem, minden szoptatásnál abból a ciciből amelyikből nem evett fejtem. Így mindkét cici folyamatosan "dolgoztatva" volt.Éjszaka is felkeltem fejni, ha a baba aludt. És szedtem mellé homeopátiás bogyót is. Most 6 hónaposak vagyunk, és még mindig csak szopizik.A többiekkel egyetértek, sok pihenés és rengeteg folyadék.
2009. febr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!