Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik babakocsit...

Szerintetek melyik babakocsit érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

3 hónapos a kislányom. Ezeket néztem ki.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Vagy esetleg ha másfélét tudtok ajánlani akkor linkeljetek be légyszíves.

A lényeg hogy ne nagy kerekű legyen, viszont bolygosítható kerekű. Ja, és 3 hónapos kortól lehessen használni.


2011. febr. 14. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:

CSakis a 2 irányból tolhatót javasolnám utolsó előtti link.

Nekem 23 hós a lányom, a sportkocsi csak 1 irányból tolható, ma hideg szél fújt úgyhogy előszedtem a régi nagy babakocsit, amit át lehet sportá is alakítani.Úgyhogy a nagy batár Kunnert VIP-el mentünk a boltba. Mondtam is a barátnőmnek, hogy legközelebb csak 2 irányból tolható sportkocsit veszek.

2011. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként pont Kunert VIP babakocsink van, csak szeretnék mellé egy sportosabb változatot. Tudom hogy az is sporttá alakítható, de gondoltam egy sima sport mégis csak jobb lenne. Néztem még a Hauck babakocsikat is. Csak azt se tudom miyenek a tapasztalatok.
2011. febr. 14. 14:44
 3/6 anonim ***** válasza:

A két utolsó nehéz...annyira majdnem, mint a mélykocsik.


Nekünk Herry babakocsink van, sport nincs. Átalakíthatós, kényelmes jól téliesíthető. Hasonló a Kunkerthez. Csak a flanc meg hogy legyen miatt felesleges több kocsi.

2011. febr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk a lányomnak az utolsó linkes Piere carden volt. Nagyon szerettem.

A fiamnak vettünk az utolsó előtti linken szereplő kocsit, az valami miatt nem jött be... Nem is tudom, nekem nem tűnt masszívnak, túl jó volt a rugózása, ezért nehezen tudtam irányítani. Félig ülő helyzetben bénán állt a háttámlája.

Én nem ajánlanám.

2011. febr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A pierre Cardin babakocsik nem jók, és az utlsó kettő nagyon rossz, a 822-es nagyon szűk, ha nagyobb lesz a babád akkor nem fog elférni benne, 622-es pedig nem jó a tolókar miatt, az első kettő babakocsi az nagyon jó (3kerekű, könnyú, kényelme, és nagyon jó lehet tólni)
2011. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne vegyél sport babakocsit, ha van másik kocsitok is. Én sajnos elkövettem ezt a hibát. Volt egy újszülött kortól használható babakocsink, aztán vettem egy sportosabbat, de nem volt elég könnyű és kicsi, most ott tartunk, hogy el kellett adnom az egyik korábbit és venni kellett egy sport kicsi babakocsit futkosáshoz, amit be tudok tenni a kocsimba, be tudok vele menni a szűk ajtókon, boltban, postán stb. 3 babakocsi meg luxus lett volna nekünk. Amiket kinéztél elég nagyok sport babakocsihoz, szerintem várd meg amíg tud ülni a babád és válassz egy könnyített vázas igazi sport kocsikát. Addig meg bőven lesz még akció sok helyen és még tudsz nézelődni.
2011. febr. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!