Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma voltunk a 6hetes orthopédia...

Ma voltunk a 6hetes orthopédiai vizsgálaton, a kislányom mindkét lábfeje befelé van fordulva, másnak a picibabája is járt így? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajna mindkét pici lábfeje befelé van fordlva a drágámnak, tornáztatnom kell. 2hét múlva kell vissza mennünk kontrollra, ha addig nem javul, akkor kap műszert a kis lábaira. Érdeklődnék, hogy akinek volt már ilyen problémája, ti milyen műszert kaptatok a lábatokra? Nagyon megilyedtem, és szomorú vagyok, sajnálom a kislányomat! :((((
2011. febr. 14. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Huh, szegényke...

Ez érdekelne engem is, mert egyik ismerősünk kislányáról is kiderült a minap, hogy belfelé fordult az egyik lába. Bár őt majd még csak most viszik dokihoz, de érdekelne, hogy mi várható.

2011. febr. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az enyémnek az egyik lábfeje (+csípő, nyak) volt befelé fordulva, méhen belüli kényszertartás miatt. Pár hónap torna volt, kontroll, minden oké :)

Ne aggódj! Nagyon pici még, ilyenkor gyorsan alakulnak a babák. Ha kell vmi rá, akkor fogadd el, hogy így a legjobb a babádnak! Kis Hugim kétoldali csípőficammal született, neki egyből kengyelt írtak fel (amiben ki volt szíjazva, mit egy kis béka). Szomorú volt szegényt így látni, de 6 hét alatt tökéletesen rendbe jött neki ;) Most 21 éves, egyetemista :D Asszem megérte az a pár hét, hogy ne legyen mozgássérült... Egy kicsit OFF volt, de csak azért írtam le, hogy elhidd, a legjobbat akarják a babádnak ;)

2011. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, hát remélem, hogy az itthoni torna is hatásos lesz, nem kell majd neki az a műszer. Azt nem tudja véletlenül vki, hogy ilyenkor mit tesznek a kis lábaira?
2011. febr. 14. 16:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!