Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kislánynak milyen...

Másfél éves kislánynak milyen kismotor jó?

Figyelt kérdés

Aminek lehet fordítani a kormányát vagy aminek nem?


[link]

ennek nem fordul.Ezt jó lenne neki????


2011. febr. 12. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok hanyatt esve az FP-től illetve nem vagyok barátja a "nyihogós" játékoknak sem, azért ennek a játéknak az ár-érték arányát nagyon rossznak tartom. Én nem venném meg,nem azért mert nem tehetném meg, hanem mert teljesen feleslegesnek tartom és ebből a szempontból teljesen lényegtelen, hogy forgatható a kormánya vagy sem. A legkisebb egyszerű kismotor vagy a nyuszis motor bőven megfelel a célnak.


[link]

2011. febr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jobb, ha tudja fordítani a kormányát, mert merev kormánnyal nagyon nehéz irányt változtatni neki.


Egyébként saját tapasztalatom, hogy különböző csilli-villi-mindentudó kismotorok sokkal rövidebb ideig érdeklik őket, mint a legegyszerűbb, nyúzható, sima kismotor, ami viszont hosszú évekig örök kedvenc tud lenni. Az én fiamnak is volt "extra" motorja is, meg egyszerű, olcsó kis piros is. Az "extra" inkább nézegetés tárgya volt, pár napig. Az egyszerű kis piros hatalmas ujjongást váltott ki, amikor megvettük, és már 4 éves, de még mindig az kell, pedig már tud biciklizni is :) De Te tudod :)

2011. febr. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.De végül is a kérdésem lényege hogy fordíthatós kormányút vegyek-e.Engem sem nagyon érdekel a márkája ,csak hirtelen ezt találtam.Nem tudom hogyha merev s kormány jobb-e mint a fordíthatós????Azért köszi!!!!Talán ha nem tudja fordítani akkor nem vágódik el menet közben,nem?
2011. febr. 12. 09:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb, ha tudja fordítani a kormányát. Ez is saját tapasztalat, volt merev kormányú is, de azt nem szerette a fiam, mert nehezen kanyarodott vele. (Volt egy rakás motorunk, mindenféle, amit csak el tudsz képzelni, de az örök kedvenc egy ilyen: [link] , egy kicsit élénkebb színben :) Egyszerű, fordítható kormányos, nem túl magas, egyébként semmi extra :)
2011. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Másfél évesen tudja menet közben fordítani a kormány?Én nem tudom,azért kérdezem....
2011. febr. 12. 10:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem azonnal, de meg fogsz lepődni, milyen gyorsan megtanul közlekedni vele :)
2011. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!