Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak egy autós gyerekülést...

Csak egy autós gyerekülést vettetek? Vagy ti hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés

Ugye hamarosan kifogja nőni kislányom a hordozót, de a 9-x kg-ig még nagy neki, mert még messze van, hogy 9 kiló legyen. Viszont ha 0-18kg-ig vesszük meg, akkor nyilván be kell ruházni később egy másikra is.

Ti hogy oldottátok meg? 2-őt vettetek?

Köszönöm a válaszokat előre is.


2011. febr. 10. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Hat igen. Volt a hordozo, utana vettunk egyet, es most ez mar a 3. ules, ennek leveheto a tamlaja, igy majd ulesmagasitokent funkcional. Nem veszett karba a kozepso sem, mert az occse most azt hasznalja. Aztan, ha o is kinovi, megkapja azt, amiben most a novere ul, es a lanyunknak addigra mar csak egy ulesmagasitot kell venni, ha addig nem lesz 135cm.
2011. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi is úgy csináltuk, mint az első válaszadó. hozzá kell tenni, hogy a harmadik ülés nem drága, hungarocell ülésmagasító ugyanolyan levehető támlával.
2011. febr. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
a hordozo 1 eves koraig vagy 13 kiloig hasznalhato...vagy meg varod az 1 evet vagy a 9 kilot...az viszont nem jo ha 1 evesen meg nem lesz 9 kilo.
2011. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi olyat vettünk, ami a gyerekkel együtt nő, és valóban 9 kg-tól használható. 9 kg-ig mi a hordozóban szállítottuk.


Mi Kiddy Life Pro-t vettünk, mert ezt 36 kg-ig tudjuk használni, együtt nő a gyerekkel.

2011. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi 9-36-ost vettünk! A lányom FÉL évesen nőtte kia a hordozót :) De még nem volt 9 kiló (8,5 volt) viszont 5 hós korától ült!Így mi beletettük!És tetszett neki, és biztonságban is volt benne!Így mi csak egyet vettünk, mert ennek majd le lehet szerelni a támláját, és akkor cska ülésmagasító lesz!


Concord Trimax 9-36 kilós

Amúgy dönthető is, szóval nekünk nagyon bevált!

?ost 14 hós a lányom és 86 centi és 11 kiló!

2011. febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én vettelm 0-13 kilósat, amiben már7-8 kilósan szorongott, pláne overálbn.

utána vettem egy römer kinget, használtan (9-18 kiló), most abban ül. (most már majdnem 9 kiló, 1 évesen.

Majd ha nagyobb lesz, veszünk szintén használtan egy 15-36 kilósat.

2011. febr. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiam 8 hónaposan még 8 kiló sem volt, viszont a hossza, meg a sok ruha miatt, amikor beletettük a hordozóba, egyfolytában sírt, kivettem, ölembe raktam, egyből elhallgatott és elaludt. (Most nem kérek kommenteket ehhez, tudom, hogy ez volt a legrosszabb amit tehettem, de hát nem hagyhattam sírni sem...) Aztán épp ezért vettünk neki egy 9-18-as ülést. Még most sincs 9 kiló, 9,5 hónaposan, de 5-6 hónapos korától kezdve folyamatosan szépen ül, védőnő is ezt tanácsolta nekünk, hogy ne várjunk tovább... És nem is bántuk meg, mivel azóta végig üli az 1-3 órás utakat is, egyszer sem sírt még, kilát az ablakon, élvezi a nézelődést, alszik... És biztonságban van, mivel van benne szűkítő! Én nem vennék több kategóriásat. Majd meglátjuk mi lesz, ha ezt is megunja, vagy kinövi.
2011. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Először hordozóban vittük. Majd 4 hónaposan vettünk neki egy 0-18 kg-ig Jané Racing gyerekülést. Aztán majd ha ezt kinövi majd kap egy másikat. Hidd el, hogy mi se akartunk ennyit költeni ezekre az ülésekre, de hát a gyerek biztonsága mindennél fontosabb.
2011. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kb. 7 hónapig használtuk a hordozót, utána vettem egy 0-18 kg-ig dönthető ülést, amit szinte 1 év alatt kinőtt, tehát vettem másikat, ez 9-36 kg-ig jó, de nagyon rossz, hogy nem lehet dönteni. Ha mégegyszer választanék, biztos 25 kg-ig vennék!
2011. febr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Még átgondolom, hogy legyen, de jó ötleteket írtatok!
2011. febr. 10. 18:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!