Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A múlt héten tejlázat kaptam....

A múlt héten tejlázat kaptam. A tejcsim igen-igen megcsappant, mit tegyek, hogy újra sok tejcsim legyen?

Figyelt kérdés
Volt bőven tejcsim, még tudtam lefejni is. A tejláz után az orvosi utasítás következtében (fejés előtt meleg víz, két fejés között jegelés) megcsappant a tejem. A két cicimből 3 óránként 50-60 ml-t tudok kifejni, de a gyermekem 3 hetesen 120-130 ml-t eszik. Iszom a tejszaporító teát, a tejláz előtt szedtem a homeopátiás bogyókat. Mit tegyek, hogy újra sok tejcsim legyen, és ne kelljen a gyerekemnek tápszert adni? Kérlek segítsetek, mindenre vevő vagyok a tejcsim és a gyermekem érdekében.
2011. febr. 9. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Átestem hasonlón. A teán kívül csak az vált be, hogy nagyon gyakran mellre tettem a babát, és szoptatás után mindig fejtem, még akkor is, ha csak pár csepp jött. Majdnem az eredeti mennyiségre sikerült visszaállni.
2011. febr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Így van..minél többször tedd cicire és utánna fejjél,még akkor is ha nem jön semmi,az küldi az ingereket az agynak,hogy több tejcsi kell!

Azért leírom,hogy én miket használtam ezen kívül még tejszaporításra:

alkoholmentes sör

rántott piros levesek

KARAMALZ maláta ital(ez nagyon jó!)

tejszaporító teákból nekem a MECSEK vált be

mellszívóból az MEDELA elektromos vált be(több fajtát is kipróbáltam)

MOREMILK PLUS tabletta

homeós bogyók

horrorfejés(7-7-5-5-3-3-1-1 percig váltakozva)

nyugi,pihi,alvás ha agyban helyre teszed a dolgokat hidd el visszajön a tejcsi!


Remélem tudtam segíteni majd írd meg légyszi lett*e változás

2011. febr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

utolsó:

Köszönöm szépen a segítségedet!

most már büszkén mondhatom, hogy van tejcsim. A héten minden másnap kétszer kapott csak anyatejcsit. Tegnap is így volt, de ma reggel is kapott, mert hál Istennek (és persze Neked), hogy most már 4 óránként jön az a 90-150 ml. :)

Mellette iszom a lactoherb teát. Úgyhogy nekem nagyon bevált a horror fejés.

Most már én is ezt tanácsolom.

KÖSZÖNÖM NEKED MÉG EGYSZER!!!!

2011. febr. 20. 07:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Teljes szívemből örülök,hogy tudtam segíteni és,hogy újra van tejcsi!

Nagyon jó egészséget nektek!

2011. febr. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen még egyszer.

Nektek is jó egészséget és minden jót.


Egy egy hónapos kisfiú anyukája

2011. febr. 22. 15:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!