Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyhetes babám 4 órákat...

Egyhetes babám 4 órákat alszik egyhuzamban. Szépen eszik és van, hogy egy-két órát is ébren van közben. De nem gond, hogy ilyen sokat alszik?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak a kis súlyú, vagy nehezen gyarapodó babákat kell kelteni evéshez. Az enyén 2650-nel született, de így is csak az első héten kellett kelteni. Ha jó súlyú a babád, hagyd, had aludjon.
2011. febr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia, ha jó étvágyú, nem látod betegnek, bágyadtnak, akkor semmi gond! Én mit nem adtam volna, ha ennyit aludt volna amikor kicsike volt, de a kisfiam nagyon éber volt és az is a mai napig.

Azért figyeld néha, nem sárga-e, stb. de nem hiszem, hogy ez gond lenne.

2011. febr. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

irigyellek...Nekem 2 hetes a babám,de nem alszik rendesen,főleg éjjel,de eszik rendesen,még az a szerencse.

Nem gond szerintem se ha ennyit alszik,ha eszik szépen,s nem nyűgös!

2011. febr. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!