Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt a zongorát hány hónapos...

Ezt a zongorát hány hónapos babának érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 7. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt sajnos, de én már vennék 2-3 hónapos babának.
2011. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha sok felesleges pénzed van,akkor vedd meg. Nem feltétlen kell ilyen zongora,hogy a baba jól érezze magát.

Még 5-6 hónaposan is csak véletlenül nyomja meg. Ha a hangja nem kellemes,vagy hirtelen szólal meg, a pici könnyen megijed tőle.

2011. febr. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekünk van, nagyon szépen szól, nem hirtelen szólal meg. A kisfiúnk nagyon szereti, és nagyon strapabíró. Amikor kicsi volt ahogy a képen a lábával kalimpálva megérintette és imádta :-) most tud ülni és a járóka rácsára tettük rá - kis toldással - a kezével játszik vele, nagyon jó játék! Én egyébként 4 hónaposan vettem neki, de már későnek is találtam, amikor elkezdett vele játszani, az első hozzászólónak van igaza, 3 hónaposan már simán megveheted neki. Én a teszveszről vettem, szép állapotban és nagyon jól bírja a kiképzést, semmi baja! Én ajánlom, és a másik fajta FP. zongorát is, azt kaptuk, madár van rajta és a szárnyaival csapkod két zene között. Azt is szeretjük.
2011. febr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi most akarunk venni ilyen zongorát, a kisfiúnk 6 hónapos. Eddig sajnos nem jutott eszünkbe, pedig szerintem is jó lett volna már korábban is.

Most kezd igazán célirányosan rúgni a lábával, ezért szeretnénk neki venni ilyen zongorát.

Azt mondjuk nem tudom, melyik jobb a kétféle FP zongora közül, de ez az olcsóbb, amit te is belinkeltél.

Egyébként mi a Cora-ban láttuk 6ezerért, de mire odaértünk, már nem volt belőle... :((( de emlékeim szerint az Auchanban is olcsóbb volt, mint neten (talán 7ezer). Azért még várjuk a készletfeltöltést a Cora-ban, hátha hoznak még...

2011. febr. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!