Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ez a fürdetöszék? Ti...

Milyen ez a fürdetöszék? Ti használtok ilyet? Szereti a babád?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 5. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem pont ugyanilyen van, a gyerek utálja. Egyszer, vagy kétszer próbáltam beletenni, mindig üvöltött. Egyébként jó, stabil, ha nem utálná, használnám. Lehet a tiéd szeretni fogja.
2011. febr. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk hasonló volt. A lányom imádta, nekem pedig könnyebb volt fürdetni. Mi már pár hetes korától használtuk, egész 11 hónapos koráig (ekkor már csak hajmosáshoz).
2011. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges.mi is megvettük nno,és csak arra volt jó,hogy a terhesség alatt megnyugatott,hogy majd ebben biztonságosan meg tudom fürdetni,ha esetleg béna leszek.De kiderült,hogy nincs jobb és biztonságosabb,mint anya karjaiban,és jóval egyszerűbb is volt hozzáférni a kényes területekhez.Gondold el pl,ebben hogy mosod meg a fenekét?Eladtuk az ülőkét anélkül h használtuk volna..
2011. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk hasonló volt, tök szimpla, semmi békaforma.


Imádta a fiam, és sokáig használtuk. Ő elég késő tudott ülni, és addig ebben fürdött, mert a kádban baromi nehéz volt tartani amúgy. De a szék jó szolgálatot tett.

2011. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is van hasonló, én nagyon szeretem és a babám is (3 hós múlt). Kb 1 hós korától használom, amióta van egy kis tartása. Belerakom ebbe a fürdetőszékbe (a fürdőkádban), és ott lezuhanyzom őt. Most még nem engedek neki vizet, majd 1-2 hónap múlva, ha már jobban fogja élvezni a fürdést. Most csak zuhanyzik, pár perc, és nem szakad le a kezem, hogy tartani is kell a babát, meg fürdetőgélezni, meg törölközőt keresni....

Szóval szerintem nagyon praktikus ez a kütyü.

2011. febr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nálunk azóta nincs üvöltés fürdésnél mióta ezt használjuk. Nagyon szereti a kislányom. Bár nem békás, csak szimpla fürdetőszék.

Vettem a kádba szivacsot is, amibe bele lehet fektetni, de ez a fürdetőszék jobban bejött.


Szerintem mindenkinek más a véleménye róla. Van akinek bejön, van akinek nem. Végül is nem olyan drága, szerintem megér egy próbát.

2011. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem pont ilyen békás, de ilyenünk volt.

Akkor vettem amikor már nem bírtam tartani a gyereket mert fájt a hátam.

Imádta a kisfiam is, meg én is.Kényelmes és biztonságos, és a fiam is biztonságba érzete magát benne.

2011. febr. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A világ legjobb találmánya, első babámnál még nem volt ilyen, de a másodiknál vettünk, és első perctől nagyon jó volt benne fürdetni, és ő is szerintem biztonságban érezte magát. 11 hós baba anyukája
2011. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha még egyszer lenne újszülöttem,csakis ilyet vennék:


[link]

2011. febr. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!