Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok-e már a 3 és fél...

Adhatok-e már a 3 és fél hónapos babámnak Milupa Csecsemőteát (gyümölcsös ízesítésű), ha az van ráírva, hogy 4 hónapos kortól adható?

Figyelt kérdés
Eddig csak Mecsek Baby teát ivott, azt nagyon szereti, de ha nem fáj a hasa csak szomjas jobb lenne neki sima teát adni. Vizet nem iszik a drága. Vagy inkább várjam meg még ezt a két hetet.? Amúgy már nemcsak anyatejes, mert sajna kevés a tejem, két hónapos kora óta tápszeres is.
2011. febr. 5. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
én is adtam semmi baja sem lett, csak vigyázz, mert rászokik, és nem iszik meg utána mást csak azt. lehet venni a dm-ben filteres csipkebogyó babateát, az is 4 hónapos kortól van, és nem szokik rá az édesre. szóval azt tanácsolom felváltva add neki ezeket.
2011. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ezt a teát nem ismerem, de nézd meg nagyon mert pl. az instant teák szénhidrát tartama iszonyatosan magas (több mint 90%). Én vettem Naturland teát (most a mangósat issza). Egy nagyobb bögrébe teszek egy filtert, két percig áztatom. Aztán azt adagolom a poharába fele-fele arányban vízzel (sima Szentkirályi). Semmivel nem édesítettem, néha pár csepp citrom. Szépen issza.
2011. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. febr. 6. 16:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!