Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos baba ihat Pickwic...

Hány hónapos baba ihat Pickwick teát?

Figyelt kérdés
Nem csak a gyerekteára gondoltam.Hogy ízesítitek?Citromlé,cukor?
2011. febr. 3. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem a védőnő azt mondta nem tanácsos fekete teát adni a babáknak,mert élénkíti őket.amikor megkérdeztem akkor a lányom 10 hónapos volt.úgyhogy én maradtam a csipkebogyó teánál,azt pedig pidig cukorral ízesítem.150 ml-hez egy kiskanál cukor,de nem pupozva.
2011. febr. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pickwickben van olyan gyümölcstea is (több ízben) amiben nincs fekete tea, én olyat adok a kisfiamnak.
2011. febr. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amiben van fekete tea olyat 3 éves kortól hiszen oviban is olyat kapnak már.Olyan gyümiteát amiben nincs koffein, 10 hónapos korától adtam neki.Addig csipkebogyót kapott vagy hársfa teát, vagy ennek kombinációját.
2011. febr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!