Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tapasztalataid vannak...

Anniebianca kérdése:

Milyen tapasztalataid vannak a borostyán nyaklánccal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok, hogy rendeljek e a kisfiamnak fogzásra, mert hallottam róla jót is és rosszat is. Nagyon kérek mindenkit, hogy azok írjanak, akiknek valóban van tapasztalata, és ne azok írjanak, akik elítélik úgy, hogy nem is használták. Ha van rossz élményed a lánccal kapcsolatban, természetesen írd meg, de kérlek lányok ne ugorjatok egymásnak, nem vitát szeretnék szítani, tartsuk egymás véleményét tiszteletben.

Ja igen. Olyan is írjon, aki esetleg csak karkötőként, illetve a karkötőjét használta! Köszönöm!


2011. febr. 3. 06:27
 1/7 anonim ***** válasza:
szia! Én vettem,mert az első 2 fog nagyon megkínozta a kislányom és már mindent próbáltunk,semmi nem segített és ez volt az utolsó reményem.Amióta rajt van kijött a felső 4 foga,szinte észrevétlenül.Nem volt nyűgös,rendesen aludt... szóval én nem adnám semmi pénzért,de persze én csak 1 vagyok a sok közül
2011. febr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi már akkor megvettünk, amikor még pocakfájós volt, mert állítólag arra is jó! Hát, hogy ettől-e, vagy sem, de akkortól szűnt meg a hasfájása, amikortól a nyakában van. Ekkor volt 10 hetes. Most -épp ma- 11 hónapos. Két foga van. Két éjszaka kelt többször, de semmi extra szenvedése nem volt vele. Én bízom abban, hogy a nyaklánc is segített, ezért nem venném le, csak ha látnám rajta, hogy zavarja. Bár ő már megszokta, mert annyira régóta van a nyakába. Néha beveszi a szájába, szopogatja, de nem volt vele gond. A védőnő egy-két alkalommal szóvá tette, hogy nem kéne, mert veszélyes, de én két hétig nem altattam benne, és nap közben is figyeltem alvás közben, de a ruhácska alatt volt, és nem volt -azóta sem-vele gond.
2011. febr. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fiam elég késő, 1 éves korában kapta. 1 hónapig volt a nyakában, de nem vettem észre semmi változást, talán csak azt, hogy nehezebben alszik el esténként.

Aztán 2-3 hétig nem viselte, majd ő maga mutatta, hogy fel szeretné venni. 4 napig viselte, de nagyon zaklatottak lettek a nappalok és az esti elalvások is, így levettük.

Szívesen használtam volna, ha beválik, még egy kisfiún is olyan szép ékszer, de sajnos nálunk nem jött be (de lehet, hogy azért mert későn kapta).

2011. febr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is jó tapasztalataim vannak. :)
2011. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is van és szerintem jó azóta nem szenved annyit , mert lassan nyolc hónapos és még egy foga sincs és három hónapos kora óta kínozza.
2011. febr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Használta valaki esetleg a karkötőt? Nyaklánc esetében mennyire féljek a fulladásveszélytől?
2011. febr. 3. 13:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Karkötőt nem használtunk, csak nyakláncot.

Szerintem nem kell tartanod a fulladástól, ha megfelelő méretű láncot veszel.

2011. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!